e
sv

Zer0

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

sıfır0

Zer0 programını kullanarak yer alan tüm dosyaları geri döndürülemez bir şekilde silebilirsiniz.

sıfır0 programı, yazılımı bulunan dosyaları kaldırmayı kaldırma ve yeniden erişmelerini engellemek için hazırlanmış bir dosya silme programı olarak gizleme çıktı ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bazı kullanıcılarımız zaten dosyaları Windows kullanarak silebiliyoruz, o halde neden böyle bir program kullanalım diyeceklerdir. Onlar için bu işlemin özelliklerinden biraz bahsedelim.

Windows’un klasik dosya silme işlemi, silinen dosyaları sabit diskten kaldırmıyor ve onarı görmezden gelinerek ömür üzerlerine başka dosyaların yazılmasına izin veriliyor. Böylece, silindiğinizi sandığınız dosyalar aslında disk üzerindeki organizmalar olarak varolmaya devam ediyorlar ve bu sorunlu ne yazık ki silinen dosyaların kolayca geri döndürülmesine izin veriyor.

Zer0 teşekkürler silinen dosyalar geri geçişi imkansız bir hale geliyor ve bu nedenle kullanıcı verilerinin gizliliğini korumaya ve korumaya devam ediyor. Programı bunu gerçekleştirmek için sildiğiniz dosyaların üzerine yeniden ve yeniden rastgele yönünü yazıyor. Bu tesadüf eseri sayesinde kalan gerçek bilgilere ulaşılamaz.

Sürükle bırakma desteğine sahip olan uygulama, dosyaları silmeniz için onları sadece programın üzerine bırakmanızla çalışmaya başlıyor. Anılar bir anda ve tek hücrelerde farklı şekillerde kapatılmak mümkün hale geliyor. Her verinin üzerinden çok sayıda yazma işleminin yapılması nedeniyle büyük boyutlu dosya ve dosyaların silinmesi biraz zaman alabiliyor ama herhangi bir bulunan ya da kilitlenme ile karşılaşmak mümkün değil.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Razer Comms

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478