e
sv

xplorer2

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

xplorer2

Xplorer 2 programlarını kullanarak diskinizdeki tüm dosyaları ve dizinleri kolayca yönetebiliyorsunuz.

Kaşif2 programı, Windows işletim sistemlerinin kullanıcı işletim sistemi kendi dosyası gezgininden memnun olmamaları halinde deneyebilecekleri alternatif gözlem arasında yer alan ve 21 günlük bir deneme sürümüyle birlikte geliyor. Bu sürümde tüm erişimin aktif olarak çalışması sayesinde programı tam olarak anlamanız, denemeniz ve daha sonra satın almaya karar vermeniz de mümkün olduğunu görün.

Programın temel olarak iki ayrı paneli bulunuyor ve bunları aynı anda görüntüleyerek eller arasında işlem yapmak mümkün. Tek panelli yapı yerine bu tip iki panelin kullanımı sayesinde hem içinde bir aradaki dolaplarda hem de taradığınız diğer klasörlerde ortak işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Xplorer2’yi sağladığı herhangi bir dosya, resim, müzik, video ya da diğer dosya üzerinde dosya sürecini gerçekleştirebiliyor ve evde tuttuğu açmadan içinde ne olduğunu da görüntüleyebiliyorsunuz. Elbette dosya arama, dosya özelliklerini görme, diskte kalan yeri grafiklerle görme ve klasörler eşleme gibi pek çok gelişmiş seçenek de yineleme yetenekleri arasında yer alıyor.

Programda yer alan diğer temel özellikleri listelemek gerekirse;

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

NCS Network Scanner

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478