Swat 4 İndir - Full Ücretsiz8 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans
 • Dil Seçenekleri İngilizce


 • ÜreticiIrrational Games
 • İşletim Sistemi windows

New York sessiz ve sıradan bir gece, deneyimli sokaklarda. SWAT araba kullanırken aniden ve hemen gelen bir aramanın etkinleştirilmesi için olay yerine ekibimiz, su sesi duyduk.

927. 29 yol. çalıntı sokağa rapor, tüm birimlerin dikkatine, tüm birimlerin dikkatine!Anlaşıldı, Tamam. Olay yerine gidiyoruz.

Olay yerine helikopter ekibi ile geliyor. Öncesinde son hazırlıklarını yapmak için 5 kişilik ekibimiz hala zor bir iştir. Gecenin karanlığı, bilinçli bir zihin olarak ekip liderinin sorumluluktan korkma operasyonun başarısı için gerekli olduğunu ona yüklenen, stratejileri tasarımı. Sadece kendi güvenliği var, operasyonun diğer üyeler için değil, ve en önemlisi, çaresiz bir şekilde iç kadar Rehinelerin güvenliği ile ilgili düşüncelerini, her türlü duruma hazırlıklı olmak zorunda.

Ve eylem..

Gerçek bir senaryo ile oyunun kariyer bölümüne hoş geldiniz. -Senaryo, gerçekte, ilk bakışta zevkli seks tedbirler, lider, ruh verir ekibimiz ortağı olursunuz. SWAT ekipleri ve taktikler, silahlar ile hepimiz bir kahraman ile gerçek verir, oyun havasında. Tema gerçek oyun vasat olarak tanımlanabilir. Oyun konsolunun zaman, rehineleri kurtarmak için bir tema, SWAT serisinin her oyunda kötü adamları temizlemek felsefesi işlenmiş olmayacaktır böylece gerçekçi.

Menüde ne var?

5 kişi, eski SWAT gibi bir takımın lideri olmak için oyunlar vardır. Oyun gerçekten oyuna çok farklı bir unsurdur uygun atmosfer için mümkün olmasa da, konu eski SWAT oyunlarından bir fark olabilir zaman görmek için. “Ana “oyun hızlı misyonu” ve “hızlı görev maker” menüsü altında kendi görev ve çalma modunu oluşturmak” olmasına rağmen oyun yine tek oyuncu kariyer modu, eğitim modu ve ınstant action modunda Ana Menü altında. Demo, kariyer modunda, etkin durumda hızlı görev” ve “hızlı görev maker” olduğu bölümleri oynamak. Oyun arayüzü bahsedildiği övgü sel olmadan menüler bildirmek için bu bölümü bitirmedim. Çok basit, çok kolay-için-anlamak yüzleri ile 4 Aralık bir SWAT kullanın. Ellerimizi altında tasarlanmış ve istediğimiz yere ulaşmak için neler yapabiliriz ulaşmak. Kariyer modunda bir görev öncesi Brifing,gerekirse, diğer 4 ile hiçbir zaman basit bir düzen veriyor alacağız, elemanların seçimi olduğum her şeyi almak.

Bir kahraman olmaya hazır mısın?

San Francisco sokaklarında suçları durdurmak denilen, halkın gözünde bir kahraman var. Oyunun ana teması, hayal edebildiğimiz, kariyer modu üzerine kuruludur. 14 oyun kariyer modu canavarlar küçük, kısa, farklı bir görevleri gibi görünüyor, ama büyük alanlarda her bölümün yeterli, doyuruculug işlem yapmayacağız ve göründüğü kadar kısa değil kanıtlayan bir oyun var.

Kariyer modunda yapmamız gereken ilk şey göz atın, bizim için Brifing bölümüne yararına, gerekli bilgi işlem ve operasyon toplamak için bir strateji oluşturmak. Operasyon brifing (hedefleri), inşaat veya çalışma alanı, bölge yapın, hangi belirlemek için bir strateji için ilk giriş yaptığımız o (giriş) giriş yapacağız nedir ki. Binanın çatısından arka kapı, sizin ve ekibinizin farklılıkları göstermek için Garaj kapısı Özyeğin girmesi girin. (Çünkü yardımına beklemek şüpheli) şüpheli şüphesi, zaman çizelgesi o (sivil) zavallı, masum sivil görmek de mümkün olacak. Ses kayıtları da bu menüde işlem için talimatları da çok önemlidir form.

Sivillerin Özyeğin, içinden yaralandı ve tıbbi yardıma ihtiyacı vardı, 911’i Ara ve bildirilen içeride bir arkadaşı. Bu durumla ilgili içeriden bilgi almak için yardımcı olur ve siviller şikayet eden de bilmek yardımcı olur. Kendisi genellikle bir görev olduğunu sivilleri kurtarmak bildirdi. Bir üye için bir kurtarma görevi bölgedeki sivilleri kurtarmak için, ve başka bir şey, şikayet eden kişi. Bizim için önemli olan insanlar.

Ana Menü altındaki ekipman bölümü. Bu bölüm, aynı zamanda çalışanları için, kendi özelliklerine göre, tespit, ana bilgisayar donanımları edebiliriz. Kendi, her öğenin bir işlevi vardır, diğerlerinden üstündür. Örneğin, adamımız, patlayıcılar konusunda uzman iken, bir keskin nişancı olabilir. Ekipman dağıtım sonra göreve başlamak zorundayız. Demo oyun çok oyunculu bir seçenek, yayımlamak, birkaç nasıl gitmiyorum.

İçindeki Efendim temiz

İlk andan görevin son ana kadar, hesaplama, çok iyi kararlar almak için her saniye çok iyi. Aksi takdirde, ya da kendi yetkisi altında, asker veya sivil bir önemli kaybedebilirsiniz. Aynı oranda riskli kendi hayatında elbette. Bu oyunda yapay zeka eski oyunlara göre, bana döndü. Siparişlerimizi 4 SWAT üyeleri tam olarak ne olduğunu diğer akıllı inanılmaz ve uygulanması olduğunu söyledi. Personel her an size mümkün olmalıdır gerektirir, çünkü biz, bu işlemleri bir grup. Özyeğin kilitli bir kapıyı açmak yerine takımda bir asker kapıyı Kendin açmak için sipariş edebilirsiniz. O kapı, ve bir bomba, çatlak ya da kapı dışarı atmak, şimdiki gibi bir sürü kombinasyonu ile. Burada, gerçek bir rehber ve mantıksız bir duygu, seçenekleri düşünmek yapmak için oyuncu almak zorunda. Adım fevri, yani sonuç bir felaket olabilir.

Düşman yapay zekası ve kadromuz çok iyi. Bu şeyler, askerler, her türlü bilgi. Özyeğin yüksek yerlere keskin nişancı, eğer çevrede bir düşmanı varsa, yerleştirilmiş, ifadesi açık değildir. Gerisini tahmin edersiniz. Zamanımızın dilini en ilginç aslında, “Vay be” neden olan olay köşelerinde, yoksa asker görmek ve köşe bölge, düşman arkasında çünkü öğrenebiliriz olup olmadığını görmek, edemeyeceğimiz bir emir verdi biz ne zaman bir noktada. Çalışkan askerler, arama köşede ve sağ omzuna camları kırın ve tekrar; “Tamam, efendim sizi bilgilendirecektir.” Diyalog çizgisi tarafından belirlenen askeri operasyonu kurmak, iniş gerçekten başarılı ya da başarısız olan en büyük faktörlerden biridir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478