Mozilla Thunderbird İndir - Full Ücretsiz3 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe


 • ÜreticiMozilla
 • İşletim Sistemi windows

Daha iddialı sesler geliştirilen Mozilla Thunderbird, yeni sürümü için özellikleri ile E hızlı, etkili ve kullanışlı posta istemcisi.

Yapılandırma, performansı, web uyumluluğu, kullanım kolaylığı, yenilikleri alanların Mozilla Thunderbird‘ın en belirgin özelliği, en popüler özellikleri Mozilla-Firefox-tarayıcı – tab – fonksiyonu açık E-Posta. Gelişmiş bir hızlı filtre, arama, arşiv, ve basit bir kurulum ile Kurulum sihirbazını kullanarak bir diğer dikkat çekici özellikler.

Mozilla Thunderbird Özellikleri:

Filtre Fonksiyonu İle Gelişmiş Arama
E-Posta ulaşabilirler-posta; dosya Gönderen, isim, kişi, zaman aralığı, ve hızlı arama ve e-Postalar buna göre listeye filtre. Tüm katkıları endeksli ve Thunderbird yeni bir sekmede, mümkün olduğunca çabuk bir şekilde bu işlemi yapar, aradığınızı elde etmek için izin verir.

E-Posta Arşiv –
Arşivleme fonksiyonu ile arşiv bölümünde saklayabilirsiniz, ne istediğini, gelen E-Posta kaydedebilirsiniz. Bu sayede “gelen” E-Posta Kutunuza arşivde saklanabilir.

Sekme ile ayrılmış, e-posta
Tarayıcı Yeni Sekme özelliği Thunderbird eklendi Firefox şimdi de bunun farkında. Yani, e-posta, her e-posta üzerinde çift tıklayarak ayrı bir sekmede açabilirsiniz. Geri kalan sekmeler, programı kapatın ve tekrar açın sonraki başlangıcında açılacak kaydedilecektir. Bu işlev, hızlı bir şekilde tüm e-postalar, göz atmanızı sağlar.

Küresel Arama Otomatik Tamamlama
Eğer global arama alanında arama, Thunderbird ve adres defteri-e tam e-posta bulmak için yardımcı olacaktır.

Yeni E-Posta Kurulum Sihirbazı
Thunderbird adı posta sadece eklemek-posta, en çok kullanılan E-posta hizmetleri, e-yeni E için Kurulum sihirbazı sayesinde, E-Posta ve şifrenizi girmeniz gerekir. Sihirbaz otomatik olarak E-posta programınızı ekleyin.

Yeni Tasarım Araç Çubuğu
Yanıtla, sil, ilet rehberi yüzeyleri geçiş araç çubuğu, arama çubuğu, genel arama ayarlanabilir, bu alanın eklenmesi tarafından yapılabilir.

Akıllı Dosyalar
Bu fonksiyon ile, E-posta hesapları e-posta farklı tek bir dosyada, özelliklerine göre bu birleştirebilirsiniz.

Yeni E Özet-Posta
E sadece daha fazla-posta özeti.

Aktivite Yöneticisi
Aktivite yöneticisi e-aranızda Thunderbird mağazalar tüm hareketleri posta hesaplarını ve yönetimini tek bir alan üzerinden oynayabilirsiniz.

Yeni Eklenti Yöneticisi
Eklentisi Mozilla Thunderbird için eklentileri ve Tema Yöneticisi 3 tanesini eşleştirerek yükleyebilirsiniz. Birçok tema ve eklenti içeren çeşitli özellikleri kişiselleştirme için Thunderbird, bu özellikleri düzenlemek için izin verir, sadece yönetici için teşekkürler.

Geliştirilmiş Adres Defteri
Bu bilgileri düzenleyebilirsiniz Adres defterinizdeki kişilerden birine tıklayın. Adres defterinize yeni bir Kişi eklemek için tek bir tıklama yeterlidir. Daha sonra Thunderbird Adres defterinizdeki kişilere doğum günlerini takip edecek.

Geliştirilmiş Gmail Entegrasyonu
Gmail entegrasyonu Gmail hesapları çalışması, geliştirilen program ile herhangi bir dil dosyaları uyumludur arasında sorunsuz senkronizasyon yapar.

Kimlik Avı Koruması
Yakalamak için, bir mesaj e sahte olduğunda belirterek, kişisel ve gizli bilgileri denemek korur postalar. Açılan URL, başka bir yer hakkında bilgi vermek, çünkü ikinci olarak, ihtiyati tedbir, açık, tıklayın ve görüntülenir.

Otomatik Güncelleme
Firefox’un güncelleme sistemi her zaman en son sürümü yükleyebilirsiniz, güvenlik güncellenmesi olduğunda sizi denetler. Karşıdan yükleme ve bu güvenlik güncellemeleri (genelde 200 kb – 700 kb) küçük ve hızlı sadece güvenlik güncellemeleri ile onlara sağlar. Sistem güncellemeleri ile Thunderbird Windows Otomatik Güncelleştirme, Mac OS X ve Linux üzerinde 30’dan fazla dilde çalışır.

Gelen Kutunuzu Donatın
Add Thunderbird Thunderbird kullanıcıları yüzlerce görünümünü iyileştirmek yetenekleri ve eklentileri. Bir Thunderbird eklentisi kişi, telefon görüşmeleri VoIP, müzik, çeşitli alanlarda kamp izleme ve adres defteri, doğum günü gibi sizin için bana yardım edebilir diyalog ses kaydını tutun. Ayrıca zevkinize uygun Thunderbird’ün görünümünü değiştirebilirsiniz.

Dışarı Çöp…
Fonksiyon geliştirdi filtre posta popüler Mozilla Thunderbird önemsiz. Her e-postayı almak, ilk Thunderbird spam filtresinden olacak. Her zaman spam olarak mesajları işaretlemek, eğer öğrenir Thunderbird varsa “” ve zamanla filtreleme geliştiriyor. Yani, bu sadece okumak postalar için çalışıyor. Thunderbird ayrıca Gelen kutunuzu filtreler ve temizler E-posta sağlayıcısının spam iletileri kullanabilirsiniz

Açık Kaynak Daha Güvenli
Thunderbird tutkulu ve dünya çapında deneyimli geliştirici ve güvenlik uzmanı, açık kaynak geliştirme süreci tarafından yürütülen binlerce yer almaktadır. Açıklık ve etkin, uzman çalışma grubumuz, bir yandan da üçüncü şahıslar tarafından sunulan genel emniyet ve güvenlik tarama ve değerlendirme araçlarını geliştirirken ürünlerimiz daha güvenli ve daha hızlı güncellemeler sağlamak için, bizim hattı, mümkün olan en iyi al avantajları oluyor.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478