Medal of Honor: Pacific Assault İndir - Full Ücretsiz4 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans
 • Dil Seçenekleri İngilizce


 • ÜreticiElectronic Arts
 • İşletim Sistemi windows

( Yayın Tarihi: Kasım 2004 )
NOT:Eğer setup düğmesine basın, oyun olabilir yüklenen kendi web Sitesi, çünkü sayfanın nerede oyun indir. İndirme tuşuna bastığınızda açılan sayfada, oyunu yüklemek için başlar.
Trgamer açıklama alıntıdır…
Onur, ender yapımlarından biri yansıtan güçlü özellikleri, Madalyası teması atmosfer ve oynanilabilirlik ile çok iyi olabilir. Birçok yetkililer, bu tür üretim ve oyunun her yönü için övgü gibi bir yapısı vardı. Eğer ilk yer, harika bir oyuncu kalitesi ile izleyicilerin dikkatini İkinci Dünya Savaşı yapımı konulu oyunların listesini başarmış olsaydık. Bu üreticinin temasını temel alan oyunları geliştirme ilgisinin çok etkili olduğunu söylemek mümkün. Senin için, bu durum çok karlı gibi görünüyor. Bir düşün bakalım, bekleyen, büyük bir ilgiyle, ayrıca konu olarak Gerçek, tüm yönleriyle bir pazar,-dava arasında bir olmalısın. Çok ekonomik görünmüyor, en azından bu kadar hayal gücünü kullanmak zorunda.

Öte yandan, gerçek dünya her zaman bir ders daha etkili olaylar. Kolay-kurgu çünkü oldu, o şeyler için. Ancak, bir hikaye yazmak kanlı-yeni, tamamen özgün, tam marka, dahi bir Yönetmen ya da bir yazarın hayal gücü ve tutku gerektirir. Bu açıdan bakıldığında, bu oyunların tarihinde gerekli olan tek şey başka bir şey, teknik altyapı daha var. Oturduğunuzda bir ömür boyu bir kitap yazmak ve yazar bir sürü sorun maliyet ve birikmiş altyapı yıllar gerektirebilir, ama önemli olan, senin için de zor. Bu açıdan bakıldığında, bu tür bir inşaat görüyorum biraz kritik. Ama yine de hikayemiz bitti, teknik detayları daha fazla değer verebiliyoruz, fikir başka yönlerden doğru bir yaklaşım olarak ifade edilebilir. İkinci Dünya Savaşı sonrasında çok başarılı yapımları oluşturma hakkında, gerçek nedeni birçok diğer faktörler arasında gizlidir. Eğer elimizde bu gün bir oyun varsa, İkinci Dünya Savaşı, Onur Madalyası birçok biz Yaratıcı ol biraz, yanlış olmaz böyle.

Honor serisi, Pacific Assault, İkinci Dünya Savaşı’na giden yolda bir kez daha Madalyası. Ancak, bu kez Avrupa’dan uzağız. Elimizde, bu alışılmadık bir tasarım zamanı. İlk olarak, adına “director’s Edition” hangi karşı karşıyayız oyunun bir versiyonu olarak adlandırılmıştır. İyi haber Hmm… Sinemasal yaklaşım. Tam severim her türlü beklentilerine cevap verebilecek bir yapı ile DVD sinema kalitesi ve içeriği var. Bizi neyin beklediğini görelim.

Saldırı şu ana kadar görmedim, aksine tür, oyuncu yoğun psikolojik ifadesi daha çok bir Hollywood sunulacak olan elementlerin bir sentezi olarak biz İkinci Dünya Savaşı’nın inşaat yaklaşım Pasifik. Oyun sunum, biçim ve stil, daha doğrusu bu unsurların güçlendirilmesi olduğunu söylemek gerekir. Başlangıçta bir hayli düşündürücü ile sonuna kadar, ve tekrar, ve tekrar, inşaat bu tür takip ve analiz edilmesi gereken bir film gibi görünüyor. Bu andan itibaren oyunu başlatmak, oyuncu savaşın ortasında bir anda itme bulur. İlerledikçe oluyor, ne olduğunu anlamadan bile, bir etiket üzerinde daha fazla deniz buluyoruz kendimizi. 3 hafta, Evet elimizdeki silahla, tanıştığımızdan beri sırtını bize ve kıyafetlerle zaten Gün D 3 hafta, etiketi ortasında buluruz.

Üç hafta oluşumu üstünkörü bir bakış. Musun? Hiçbir şey geride olduğu önemli değil, mahallede bir süpermarket apprentice yiyecek taşır. Aynı kaderi paylaşan askerler bir avuç, ve şimdi dalgalarla ölüm yönde ve sadece siz değil, herkes bunun farkında. O birkaç dakika sonra hayal etmek. Sahilinde alıyoruz, ve şimdi Komik Oyunlar haftalık 3’ün sonuna geldik, bu bir eğitim değil, her şey gerçek, kurşunlar cesetler ve kan tadı düşmanın süngüler üzerinde kaçınılmaz, ya seken bir Mermi veya el bombası senden çok farklı ya da değil ölümdür…

Bu yerdeyiz, ne olduğunu gerçekten anlamadan. Gözlerimiz, bazen Tanrı arasında Çavuş, gizli olduğunu düşündüğünüz bir anlaşma homurdanma kulaklarınızda çınlıyor; “lanet olası herifler, hepsi öldü, enayiler önce ve kısa hayat geçiyor!” Ne kadar güç ve acı ne kadar iyi bir oyuncu durdurmak için zorlamak için zaman kazanmak nasıl olursa olsun değil Fps sınırlar. Yönetmenimiz burada güzel bir mesaj; düşünüyorsun, ne istiyorsun, kaçınılmaz bir sonuç olduğunu, ve o ekranın önünde yere gerçeği, savaş ve çöküşü gibi ölüm denen, belki de ölmek değil, ne… bu kadar kolay değil. Geriye gidiyoruz geriye dönüş.

Pasifik’te ikinci dünya savaşından önce, Pearl Harbor, bu olay söz konusu olduğunda akla gelen ilk şey olacak. Bu üretimin odak noktalarından biri burada. Pearl Harbor Pasifik Saldırı, olayları, oyunun ilk bölümü ile başlayarak, oyuncuya unutulmaz bir heyecan vaat ediyor. Uçakların üst onlarca port bomba için kullanılan sahneleri sinema kalitesi, her şey hesaplanmış, ince ve en ince ayrıntısına kadar varsa. Bu oyun, kentler ve belediyeler Pasifik adalarında yaygın ve ölümcül ormanlarda, sınırlı değildir ve bölümler son birkaç kapalı alanlar dahil olun.

Oyuna renk katmak için, stil kovboyculuk-bölümler eklendi, kurtarma tür görevleri yanında olmuştur. Örneğin, Pearl Harbor durumda giyiyoruz, hekimlerin bir bölümü olan gemi’ asker yaralandı. Kullanın yerleşik, ayrıca oyunda silah ve araçlar çok göreceğiz. Yine, Pearl Harbor sahnelerde teknede topçu birlikleri ve uçaksavar silah yardım ettik, bölüm kullanırız. Sen gemide arabasını sürerken bu tür sahneleri genelde siz ya da başka biri ateş vardır. Pearl Harbor bölüm oyunun önemli noktalarını, bu Normandiya işgali gibi sadece bir tanesidir. Tempo bu alanı çok daha yavaş olduğunu görüyoruz. Hareket devam ettik, birbirimizi tekrar ormanda bölümleri, zorlu görevler bizi bekliyor.

Oyunun ilk özelliği, ölümcül doğa, takım oyunu açısından önemi ilk balkidig benim. Görünüm oyun bir noktadan, grup çalışması odaklanmak gibi görünüyor, ancak bu nedenle, her birey, hikaye unsurları içerir. Buna ek olarak, bunu güçlendirmek için (Doktor) daha doktor bile’ ekibi de eklendi. Diğer birçok aksine, doktorlar için değil de sağlık paketi ile yapabilirsiniz. Takım içinde yönetim rolü sürekli değişiyor. Klavye ile uygulamak, uygunsa biz görüntülenen associates durum olduğunu ekranın sağ üst köşesindeki ok tuşlarını. Bunlar arasında, yangın, koruma, geri çekilme, saldırı, takım böyle Roundup gibi seçenekler bulunuyor.

Ekip üyeleri mümkün olduğunca birbirini korur. Yangın, yapmanız gereken farklı şeyler onlarca çizgi yönünde hareket ederken bu nedenle, sadece bir savaş, yaralı asker, doktor değildir. Ayrıca, görev dağılımı gerekirse yapılır. Ön tarafa gelen diğer ikili sürpriz düşmana çocuklar. Ancak, takım emirleri ve ve tepkileri biraz uzun sürer anlamak için çok almaz tarzı oyun eskiden düşündüğümüz kadar kısa olsun, ama takım iyi olabilir ve oyun oldukça yararlıdır, eğer stratejik bir şekilde kullanıldığında. Özellikle düşmanı şaşırtmak için, en azından, bir uzay hareket oluşturulur yangın koruma belirtme seçeneği ile bunker kapağı otomatik tüfekler ‘ve konumunu değiştirebilirsiniz.

Son günlerde bu tür oyunlar oynayan çeşitli örnekler buluruz değişken yaralanma türü için bir seçenek olarak kullanılabilir. Buna göre, siz, sürekli kan kaybediyor, ve Ortaklık gerekiyor. Kan kaybından, aksi halde ölüm kaçınılmazdır. Bu, her şeyden önce, başı belada ateş hattında bir adam. Bu durumda olmalı ve hızlı hareket etmek için bir pozisyonda değildir, kan kaybını önlemek için, sürekli düğmesini basılı tutun ilgili ihtiyaç nedeniyle bandaj ve silah değil. Seçenekler menüsünden bu seçeneği devre dışı bırakmak mümkün oyun oldukça zor hale getirecek.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478