Dragon Age: Inquisition İndir - Full Ücretsiz4 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok kötü! Normal İyi! Güzel! Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretli
 • Dil Seçenekleri İngilizce


 • ÜreticiBioware
 • İşletim Sistemi windows

Dragon Age: Engizisyonbizden başka başarılı RPG tarafından geliştirilen BioWare Dragon Age oyunları verdiğin fırsat için oyun son oyun.

Bu Baldur Kapısı serisi Olacaktır, Dragon Age 3 Serisi Mass Effect serisinin, Neverwinter Nights serisi, Star Wars rol yapma oyunları ve bugün Parlayan Yıldızı zamanında. Oyun Ejderha Yaş: Engizisyon tüm marifet ve yeteneklerini kullanır, diyebiliriz. Gerçek zamanlı RPG savaş sistemi içinde Olacaktır, Ejderha Yaş: Engizisyon akıcı oluşturmak için bir karanlıkta başardı. Oyunun hikayesi bir fantezi dünyasında Thedas denir. Maceramızın büyük bir geçit töreni, oyunda Thedas büyüsü ile açılmış başlar. Damarına basmak Thedas, sen şeytanların bu büyülü geçit verir. Ayrıca Thedas açılıyor, farklı küçük Crossover farklı yerlerinde. Kapıları kapatın biz var, gizemli bir miras için teşekkürler, farkındayız. Ama bu her zaman farklı kahraman olduğumuz için tanımak için, yalnız bizim için mümkün değildir, ve Thedas destansı bir yolculuğa başlıyoruz.

Ejderha Çağı: yeni bir kahraman yaratarak kendileri için farklı yarışları ve Kahraman sınıfları tercih, oyuncular oyuna başlamak Engizisyon ve. Oyunda insan, elf, cüce, dev boynuzlu Qunari beat adlı olarak bilinen bir yarış ek olarak, güçlü savaşçı bir ırk seçmek için edebiliyoruz. Bu bir yarış kılıç, Kalkan ya da 2 El melee ana silah, bir savaşçı, bir sihirbaz ve sihirli gücü ana, ok ve yay kullanımı bir suikastçı ya da gizli master olabilir.

Engizisyon oluşturduğunuz kahraman, oyunda tek bir kahramanı kontrol anlamına gelmez Dragon Age:. “Thedas kahramanı kurtarmak için engizisyon Mahkemesi,” Başlığı, kurşun maceramız sırasında karşınıza çıkacak olan farklı karakter eşlik edebilir. Bu karakterlerin her birinin farklı ve özel görevler ile bize sundukları derin bir tarihe ve faydaları vardır. Savaşma, savaş, ve birlikte, herhangi bir zaman ya da hangi karakter almaya karar vereceğiz, yönlendiriliyorsunuz, bu karakterleri, yetenekleri ile, evleri ile savaşmaya hazır mısın, edebiliyoruz. Oyun savaş sistemi, ve herhangi bir zamanda Oyunu durdurun olabilir.gerçek zamanlı taktik komutları yer almaktadır

Thedas ‘Engizisyon’ dünya, hikaye çok tasarlanmış bu inanılmaz güzel bir dünya ortaya çıkıyor. Dragon Age: Açık dünya yapısı, oyunda haritada farklı bölüme ayrılmıştır. Bu bölgelerin her biri benzersiz bir atmosfer sunuyor. Bazen gecenin bir çöl, sessizlik içinde bir vaha keşfetmek ve bazen fırtınanın şeytanlar, mağaralarda bir plajda dalış, hayaletler tarafından istila edilmiş bir bataklıkta tarafından tercüme dövüşebilir ve bazen bilinmeyen bir tehlike ile karşı karşıya.Zindan ve her bölgede çok farklı Zindanlar, temizlemek için uzun bir zaman alabilir.

Gerçekten temsil ettikleri ve oyunda ejderhalar saltanatı ve gücü büyük olduğu ejderha Thedas, bir dünya. Skyrim gibi oyunlarda, sivrisinekler bizi etrafında sinek yerine ejderha, bu ejderha şeylerin doğada bu Bölüm bitmeden gel. Tarihinde önemli bir yere sahip olan adrenalin salgılar, bir ejderha ile kavga var. Oyun için başka bir yer sağlayacak ve tüm hazineleri ilerleme yok bu güçlü yaratıkları toplamak için, mümkün ve ödülleri vardır.

Tek oyuncu oyunu bitirmiş biri, meşgul gün ve derdim ki hafta modu tutmak için Dragon Age: Engizisyon. Diğer BioWare oyunlarında olduğu gibi oyun ilerledikçe, Thedas gibi ayarları ayarlayabilirsiniz. Ayrıca karakterler ile sıcak ilişkiler içinde olacak, asla senden uzak olmak, karakterleri ile bir diyalog içine soktuğum, görevleri katılımı ile olanlar. İletişim karar verecek oyun zor durumlarla karşılaşmaya hazır olun. Dragon Age: Engizisyon hikayesi sizi şok edecek, ağzını açmasına izin veren olaylarla dolu bir hikaye. Oyunu bitirdikten sonra tadı damağınızda kalacak emin olabilirsiniz.

Dragon Age: Engizisyon, belki de bilgisayarınızda en iyi grafik kalitesi ile oyun oynamak. Oyundaki karakter modelleri, düşmanların, ejderhalar,-ayrıntı-düzeyi dikkat çekiyor. Muhteşem binalar dışında, sanatsal iç tasarım da oyunda. Savaş oyununda görsel bir şölen neredeyse olduğu unutulmamalıdır. Hazırlanan Savaşının etkilerinin büyü kullanın ve çok iyi bir şekilde, bu nedenle, büyü kullanmak istediğimi, eğer savaşta değilseniz bile olabilir.

Kesinlikle ödediğiniz paranın her kuruşunu hak eden Dragon Age: Engizisyon, bir oyun. Oyun ek indirilebilir içerik ile önümüzdeki birkaç hafta, senaryo dışında modu, tek ve çok oyunculu modları. Zaman belirli bir süre geçmiş olduğundan, oyun için fiyat, çıkış oldukça yararlıdır. Yılın Edition adlı Oyun ek içeriği, alışveriş şiddetle tavsiye ederim Bu sürüm özel indirimler yakalayarak hepsi oyunun içinde. Oyunu oyun süresi veriyor için gelişmiş içerik bazı ek saat olacak.

Onun koleksiyonunda olmalıdır meraklısı, eşi Nadir oyunlardan biri Dragon Age: Engizisyon, oyun her rolü. Oyun web sitemizde 5 yıldız hak ediyor oyun değerlendirmeleri, nadiren görüyoruz. Ama bu oyun hak ettiği daha fazladır.

Dragon Age: Engizisyon-Minimum Sistem Gereksinimleri

Windows 7 64 – bit, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi

Intel Core i7 – 2.5 GHz 4 çekirdekli işlemci (veya AMD 2.0 GHz 4 çekirdekli işlemci

RAM – 4 GB

8800 – lol AMD, Intel veya Intel ® HD grafik kartı

Video belleği 512 MB

Boş alan 26 GB

– 16-bit 10

– DirectX 9.0 c-Uyumlu ses kartı

– 512 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı

Dragon Age: Engizisyon Önerilen Sistem Gereksinimleri

Windows 7 64 – bit, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi

Intel – 3.2 GHz 6 çekirdekli AMD 3.0 GHz işlemci ya da 4 çekirdekli işlemci

RAM – 8 GB

– AMD HD 7870, R9 270 veya GeForce GTX 660 grafik kartı

Video Bellek – 2 GB

Boş alan 26 GB

– 16-bit 11

– DirectX 9.0 c-Uyumlu ses kartı

– 1 Mbps internet bağlantı hızı

Oyun Xbox 360 denetleyicisi destekler.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478