e
sv

Ultimate Settings Panel

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nihai Ayarlar Paneli

Ultimate Settings Panel bilgisayar ayarlarınıza kolayca erişebilmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Nihai Ayarlar Paneli tüm bilgisayar ayarlarını bir araya toplayan ve bu ayarlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma imkanı veren bir yazılımdır.

Bilgisayar kullanımımızda kimi zaman farklı ayarları değiştirmemiz gerekebiliyor. Windows işletim sistemi ise bu ayarların hepsi tek bir yerde planlanmıyor. Bu nedenle ayarlarınızı değiştirdiğiniz ayarlara erişebilmek zorlaşabiliyor ve size zaman kaybettirebiliyor. Ultimate Settings Panel bu tür dosyalardan yararlanabileceğiniz bir kolay erişim aracı olarak genişliği. Ultimate Settings Panel temel olarak eğitimi yer alan tüm ayarları bir panel altında birleştiriyor. Program ayarları sekmeler içinde gruplamakta ve sekmeleri değiştirerek ihtiyacınız olan özelliklere erişimdesiniz. Böylece Windows Gezgini üzerinde sayfalar açma derdinden kurtuluyorsunuz.

Nihai Ayarlar Paneli denetim masası üzerinde yer alan ayarları içöerdiği gibi birçok farklı ayara da yer vermekte. Erişilebilirlik, kullanıcı yetkileri, fare, klavye, ağ bağdaştırıcısı gibi denetim masası konukları yanında Windows 8 işletim sistemi özel ayarları, dil paketleri, büyütme, eşitleme, disk birleştirme araçları gibi kısayollar Ultimate Settings Panel içinde bulabileceğiniz seçenekler.

Nihai Ayarlar Paneli ile erişmek istediğiniz bilgisayarları açmak için tek yapmanız gereken bu ayarların üzerine tıklamak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Youku Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478