e
sv

TSR Copy Changed Files

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TSR Copy Changed Files

TSR Copy Changed Files programı sayesinde üzerinde değişiklik yapılmış dosyaları başka bir dosya dizinine saniyeler içinde aktarabiliyoruz.

TSR Copy Changed Files isimli bu ücretsiz yazılım Windows kullanıcılarına üzerinde değişiklik yaptıkları dosyaları kolayca taşıma imkanı sağlıyor.

Program temel işlevi itibariyle sadece değişikliğe uğramış dosyaları seçiyor ve onları başka bir dosya dizinine taşıyor. Aynı klasörde yer alan diğer dosyalar oldukları gibi bırakılıyor ve bu şekilde meydana gelebilecek herhangi bir karışıklığın önüne geçilmiş oluyor.

Programın kullanımı son derece basit ve bu sayede işlemler çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ana ekran üzerinden kaynak ve hedef klasörleri seçebiliyoruz. Elbette buna ek olarak dosyalara dair önemli bilgileri de filtreleme şansına sahibiz. Bu seçenekler arasında tarih ve süre gibi özellikler var. Yapılabilecek tüm işlemlerin aynı ekranda toplanmış olması muhtemel karışıklıkların önüne geçiyor. Daha önce bu tarz bir program kullanmamış kişiler bile TSR Copy Changed Files’ı sorunsuzca kullanabilir.

İşini iyi yapan ve dosya taşıma işlemleri esnasında herhangi bir soruna yol açmayan TSR Copy Changed Files özel ve iş yaşantısında sık sık dosyalarla işlem yapan kullanıcıların işini büyük ölçüde kolaylaştıracak bir yazılım.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

FSS Video Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478