e
sv

TrayStatus

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TrayStatus

TrayStatus sayesinde sabit disk aktivitelerinizi takip edebilir ve belli klavye tuşlarının basılmasını kontrol edebilirsiniz.

TrayStatus programı, bilgisayarınızdaki aktif olan butonların istatistiklerini sunabilen programlardan bir tanesi ve direkt olarak görev çubuğunda sabit olması sayesinde hangi klavye tuşlarının aktif halde durduğunu kolayca görebiliyorsunuz. Programın desteklediği tuşlar arasında Caps Lock, Num Lock, Scroll Lock, Alt, Ctrl ve Shift butonları yer alıyor ve aynı zamanda sabit diskiniz üzerinde gerçekleştirilen işlemler üzerinde de bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Programın ikonuna tıkladığınızda direkt olarak ayarlar penceresine girebiliyor ve böylece hangi tuşlara karşı hassas olması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz. Ancak basılan ve takip edilen her bir buton için göre çubuğunuzda yeni bir ikonun ortaya çıkacağını da unutmayın. Zira program basılan butonları bu yolla size direkt olarak göstermek üzere hazırlanmış.

Sabit disk üzerinde gerçekleştirilen işlemler için belli bir okuma ile yazma limiti belirleyebiliyorsunuz ve böylece belirlediğiniz bu sınır geçildiğinde programın ikonunu kontrol ederek hemen fikir sahibi olabiliyorsunuz. Programın arayüzü çok kolay ve anlaşılır şekilde düzenlendiği için bu işlevler konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca ücretsiz olması sayesinde herkes kolayca bilgisayarına yükleyebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Insync

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478