e
sv

Toolwiz Time Machine

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Toolwiz Time Machine

Toolwiz Time Machine, sistem geri yükleme noktaları olutşrabileceğiniz ve sisteminizi eski bir tarihe geri döndürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Toolwiz Time Machine, kullanıcıların işletim sistemleri için geri yükleme noktaları oluşturabilecekleri ve istedikleri zaman sistemlerini daha önceden oluşturmuş oldukları bir geri yükleme noktasına döndürmelerine olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Örneğin program yardımıyla, bilgisayarınız herhangi bir şekilde virüs saldırısına mağruz kaldığı zaman, daha önce oluşturmuş olduğunuz bir geri yükleme noktasına geri dönüş yaparak, sisteminizi kolaylıkla kurtarma şansına sahip olabilirsiniz. Veya bilgisayarınıza format attıktan sonra ihtiyacınız olan tüm sürücü ve programları yükleyerek almış olduğunuz bir sistem geri yükleme noktasına dönüş yaparak, bilgisayarınızın ilk gün olduğu gibi hızlı ve yüksek performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kurulum adımları oldukça basit olan programı, bilgisayarınıza yükledikten sonra aktif bir şekilde çalışmaya başlamasını istiyorsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatmanızda fayda vardır.

Oldukça sade bir arayüzle kullanıcıları karşılayan Toolwiz Time Machine’in kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

ZoneAlarm SocialGuard

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478