e
sv

Tenorshare iPad Data Recovery

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tenorshare iPad Data Recovery

Tenorshare iPad Data Recovery ile iPad’inizden silinen dosyaları kurtarabilirsiniz

Tenorshare iPad Data Recovery çeşitli sebeplerden ötürü iPad‘inizden silinen dosyaları geri getirme amacıyla kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletlerimizde farklı nedenlerden ötürü veri kayıpları yaşayabiliyoruz. iOS güncellemeleri ve jailbreak işlemleri sırasında oluşan kayıplar, veri transferleri sırasında yaşanan kayıplar gibi durumlar bize önemli dosyalarımıza mal olabiliyor. Ayrıca yanlışlıkla sildiğimiz resim ve video gibi dosyaları da normal yollarla geri döndürebilmemiz mümkün olmuyor.

Tenorshare iPad Data Recovery bize bu gibi durumlarda yardımcı olabilen bir yazılım. Tenorshare iPad Data Recovery ile fotoğraf kurtarma, video kurtarma, rehber kurtarma, notları, mesajları ve sesli mesajları kurtarma gibi işlemleri gerçekleşirebiliyoruz. iPad 2, iPad Mini, iPad Air ile uyumlu olarak çalışan yazılım iOS 7.1’i desteklemekte. Tenorshare iPad Data Recovery ile hem iTunes tarafından oluşturulan yedekleme kalıplarını kullanarak dosya kurtarabilirsiniz ya da direkt olarak iPad’iniz üzerinden dosya kurtarabilirsiniz.

Tenorshare iPad Data Recovery iPad’iniz üzerinde taradığınız kayıp dosyalar için size küçük önizlemeler sunabilmekte. Bu sayede kurtarmak istediğiniz dosyayı kolayca belirleyebiliyorsunuz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Cross And Crush

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478