e
sv

TakeOwnershipPro

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TakeOwnershipPro

TakeOwnershipPro ile herhangi bir klasörün kullanıcı izinlerini elinize geçirebilirsiniz

TakeOwnershipPro kullanıcılara klasör erişimi esnasında ortaya çıkabilen kullanıcı izni problemlerini aşabilme için pratik bir çzüm sunan bir yazılımdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir program olan TakeOwnershipPro bilgisayarınızda depolanan klasörlerin yönetici izinleri konusunda problem yaşadığınız durumlarda bu problemleri hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilmenizi mümkün kılıyor. Windows kullanırken kimi zaman yönetici hesabınızla oturum açsanız bile bazı klasörlere erişim iznine sahip olmadığınıza dair uyarı iletileri alabiliyorsunuz. Bunun yanında bazı klasörlerin veya dosyaların silinmediğine de tanık olabiliyorsunuz. İşte TakeOwnershipPro kullanarak silinemeyen dosyaları çözme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

TakeOwnershipPro ile bir klasörün kullanıcı izinlerine sahip olmak için 2 farklı yöntem izleyebilirsiniz. İlk olarak söz konusu klasörü sürükleyip program penceresine bırakabilirsiniz. Bunun yanında TakeOwnershipPro kendi kısayolunu sağ tuşla açılan içerik menülerine de ekliyor. Bu sayede erişim izninde problem yaşadığınız klasörün üzerine sağ tuşla tıklayarak TakeOwnershipPro’nun size kullanıcı izni sağlamasını sağlayabiliyorsunuz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

MiTeC Network Meter

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478