e
sv

System Crawler

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sistem Paletli

System Crawler ile RAM, işlemci ve diğer sistem bilgilerini kolayca görüntüleyebilirsiniz

Sistem Paletli evlilik işlemci şifreleme öğrenme, RAM bellek öğrenme gibi komut yardımcı olan bir sistem bilgileri görüntüleme programı.

Eğer çok ileri seviye bir bilgisayar kullanıcısını bilmediğiniz bilgisayar donanım özelliklerini bilmeniz oldukça doğaldır. Ancak bu bilgileri öğrenmek kimi zaman gerekli olabiliyor. Bilgisayarlar için barındırma yazılımı ve oyunlar farklı sistem özelliklerine sahip olabiliyorlar. Eğer bilgisayarımız bu sistem gereksinimlerinde kültürel değişiklikleri sahiplenmiyorsa o yazılım veya oyunu çalıştıramıyor. İşte bu gibi bölümlerde System Crawler kullanabilirsiniz ve tüm ayrıntılarla sistem öğrenme öğrenme gerçekleştirebilirsiniz.

System Crawler kurulum gerektirmeden çalışan bir yazılımdır. Program ile sistem dosyalarını öğrenebilmeniz için yazılımı indirmeniz ve çalıştırmanız yeterlidir. Program açıldıktan sonra sistem özellikleriz sekmeler halinde listeleniyor. Ayrıntılı bir sistem şekilde ayrıntılı listeleyen yazılım ile işlemci, genel donanım, RAM, sabit disk, ağ, kullanıcı hesabı ve güvenlik gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Eğer ayrıntılı özellikleri ayrıntılı bir şekilde öğrenmek isterseniz System Crawler tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fake Message

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478