e
sv

Suction

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Suction

Suction, bilgisayarınız üzerindeki dosyaları rahat ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlayan kullanışlı ve yararlı bir programdır.

Suction, oldukça hafif ve kolay kullanıma sahip bir dosya düzenleme programıdır. Bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyaları düzenlemek ve yönetmekte zorlanıyorsanız, Suction sizin için oldukça yararlı olacaktır.

Sisteminizde bulunan bir çok dosya bulunuyorsa ve bu dosyalar düzensiz olarak bilgisayarınızda dağıldıysa meraklanmanız gerek yok. Normalde elle kendinizin yapması oldukça zaman alan ve zahmetli bir iş olan dosya yönetimi bu program sayesinde çok rahat bir hal alıyor. Program oldukça basit ve kullanımı kolay. Örneğin bir dosya içerisinde işinize yaramayan ve gereksiz bir çok dosya bulunuyorsa bu dosyaları Suction programının içerisine sürükleyerek kolayca silinmesini sağlayabilirsiniz. Tek tek uğraşmak yerine toplu işlemler yapmanızı sağlayan program size zaman kazandırıyor.

Program üzerinden yeni dosyalar oluşturarak bu dosyaları organize edebilirsiniz. Bilgisayar bilgisi çok olmayan kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilen bir program olan Suction ile düzensiz ve dağınık bilgisayarlar tarih oluyor. Ayrıca program ile bilgisayarınızda bulunan aynı dosyaları tespit ederek, bir tanesi dışındakileri silebilir ve bilgisayarınızı temizleyebilirsiniz.

Genel olarak kullanışlı bir dosya yönetim uygulaması olan Suction, sorunsuz çalışması ve sade arayüzü ile kullanmanızı tavsiye ettiğim programlar arasındadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

FileZilla Server

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478