e
sv

StartupPanel

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

StartupPanel

StartupPanel programını kullanarak Windows başlangıcında açılan programları ve Windows hizmetlerini düzenleyebilirsiniz.

StartupPanel programı, Windows’un kendi başlangıç programları ve hizmetleri yöneticisinden daha kolay kullanılır ve gelişmiş bir sistem programı olarak karşımıza çıkıyor ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Programın kolay kullanılır yapısı elbette çok deneyimli olmayan kullanıcılar için sayabileceğimiz en büyük artılar arasında yer alıyor ve basitliğine rağmen istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Programın temel işlevlerine değinmek gerekirse;

Elbette Windows hizmetleri ve kayıt defteri konusunda bir bilgisi olmayan kullanıcılarımızın bu konuda oldukça dikkatli olması gerekiyor. Zira sistem dosyalarında gerçekleştirilebilecek olan değişiklikler geri dönülemez sonuçlar yaratabiliyorlar.

Sistem başlangıcında açılan programlarda yapılacak değişiklikler elbette en sorunsuz değişiklikler arasında yer alıyor ve böylece bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlamak mümkün hale geliyor. Hangi programın açıldığını, hangi konumda yüklü olduğunu ve başka bilgileri de görmek mümkün olduğu için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm verileri programla düzenleyebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

GetGo YouTube Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478