e
sv

Şifre Organizatör v1.0

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans

Şifre Organizatör v1.0

Şifre Organizatör programı artık hatırlamakta güçlük çektiğimiz internet şifrelerimizi saklamamıza ve istediğimizde tek tıklama ile tekrar ulaşmamıza imkan vermektedir

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Şifre Organizatör programı artık hatırlamakta güçlük çektiğimiz internet şifrelerimizi saklamamıza ve istediğimizde tek tıklama ile tekrar ulaşmamıza imkan vermektedir. Yapmanız gereken tek şey program girişinde belirleyecek olduğunuz şifreyi bilmenizdir. Diğer şifrelerinizi siz unutsanız bile Şifre Organizatör unutmayacaktır. Programımız beta sürümüdür bu nedenle tesbit edeceğiniz problemleri yorum sayfasında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Güvenlik:

Şifre Organizatör programı içinde çeşitli algoritmalar kullanılarak giriş yapmış olduğunuz bilgiler gizlenmektedir. Daha fazla güvelik isterseniz bilgilerinizi gizlemek için bilgisayarınızı devreye sokabilirsiniz, bu sayede internet üzerinden bilgilerinizin bulunduğu dosya alınsa bile alan kişinin işine yaramayacaktır. Hatta programa giriş şifrenizi bilse dahi sizin bilgisayarınıza sahip olmadıkça bilgilere ulaşamayacaktır.

Ancak takdir edersiniz ki bütün bu önlemler amacı bu bilgilere erişmek olan bir uzmanı engelleyemez bu nedenle önemli bilgilerinizi tutup tutmamak sizin takdirinize kalmıştır. Bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Şifre Organizatör programı içinde hiçbir internet ve eposta bağlantı kodu bulunmamaktadır, zaten aksi bir durumda anti spyware programlar bunu kolaylıkla fark eder ve sizi uyarırlar.

Kullanım:

Programı bilgisayarınıza yükleyip çalıştırdığınızda karşınıza bir defaya mahsus olmak üzere yandaki ekran gelecektir.

Dosya Türü:

“Dosya Bu Bilgisayara Ait Olsun” Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda bilgilerinize ait olan dosya sadece kurulumun yapıldığı bilgisayarda çalışacaktır. Dosyayı başka bir bilgisayarda kullanamazsınız. Tabi bu durum başkalarının da sizin dosyanızı kullanamayacakları anlamına geleceğinde tavsiye edilen seçenek budur.

“Dosya Farklı Bilgisayarlarda Kullanılabilsin” Bu seçenek tercih edilirse bilgilerinize ait olan dosyanızı başka bilgisayarlara taşıyarak kullanabilirsiniz. Bilgilerinize ait olan dosya belirleyecek olduğunuz parolaya göre gizlenecektir. Dolayısı ile başka bilgisayarda dosyayı açmak için şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Parolanızı oluştururken program sizi belirli kurallar doğrultusunda yönlendirecek ve güvenli bir parola oluşturmanızı sağlayacaktır. Parolanızı belirledikten sonra tekrar değiştiremezsiniz. Bu nedenle parolanızı hiç bir yere not etmeyin ve unutmayınız aksi halde giriş yapacak olduğunuz bilgilerinize hiçbir şekilde ulaşamazsınız.
KAYIT EKLEMEK

Şifre Organizatör programına iki farklı şekilde bilgi girişi yapabilirsiniz. Öncelikle Şifre Organizatör programınızın çalışıyor olması gerekmektedir.

CTRL + F12 tuşunu kullanarak: Mesela siz Zoque Forum`a üyesiniz ve bilgilerinizi Şifre Organizatör programında saklamak istiyorsunuz. Bir tane Internet Explorer açarak Zoque Forum`un web adresini yazın.

Sayfa Açıldıktan sonra klavyeden CTRL + F12 tuşlarına bastığınızda yandaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Bu ekrana Forum`un başlığını ve diğer bilgilerini yazmanız yeterlidir. İlerleyen günlerde Zoque Forum`a tekrar giriş yapmak isterseniz yine Internet Explorer açarak Zoque Forum`un web adresini yazın. Sayfa Açıldıktan sonra klavyeden CTRL + F12 tuşlarına bastığınızda program Zoque Forum bilgilerine otomatik olarak konumlanacaktır.

Kısayol Tuşunu kullanarak: Şifre Organizatör programı içinden EKLE düğmesini kullanarak internet sitesi ve programlar dışında farklı parolalarınızıda saklayabilirsiniz

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478