e
sv

Search Me

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Search Me

Search Me programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosya ve klasörler arasında dilediğiniz gibi aramalar yapabilirsiniz.

Search Me programı, bilgisayarınızda çok daha kolay bir şekilde arama yapabilmenizi sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay programlardan bir tanesi. İyi tasarlanmış arayüzü sayesinde dosya ve klasörleriniz arasında en hızlı şekilde aramalar yapabilirsiniz. Windows’un kendi dosya arama aracının pek çok noktada yetersiz kalması nedeniyle arşivleme yapan kullanıcıların da zorluklar yaşamalarına karşı üretilmiş olan Search Me’den faydalanabileceğinize inanıyorum.

Arama sonuçlarını belirleyebileceğiniz pek çok seçeneğe göre daraltabileceğiniz ve dolayısıyla daha rafine sonuçlara erişebileceğiniz program, bilgisayarınızdaki disklerde yer alan tüm dosyaları aratabilmenize olanak tanıyor.

Arama kriterleri arasında şifrelenmiş dosyaları aramaktan tutun da sadece okunabilir dosyaları aramaya kadar pek çok seçenek bulunduğu için istediğiniz sonuçları elde etmekte zorlanmayacağınıza inanıyorum. Tabii ki dosya tipine göre arama yapma ve bunu diğer arama kriterleriyle birleştirmek de mümkün.

Maalesef programın içerisinde kayıtlı olan dosya tiplerine göre hemen aramalar yapabiliyorsunuz ancak kendi dosya formatlarınızı arattığınızda bunu her aramada yeniden yazmak zorundasınız ve programın içerisine kayıt seçeneği bulunmuyor. Windows’un arama aracının alternatifi olarak hızlı, hafif ve kolay bir program arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Chrome Cut the Rope

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478