e
sv

R-Studio

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

R-Studio

FAT12/16/32, NTFS, NTFS5 ve Ext2FS gibi pek çok dosya sistemi kullanılan R-Studio ile zarar gören dosyaları bile kurtarmak mümkün.

kaybolan, silinen veya yanlışlıkla biçimgeçerek kaybolan tüm oranlar R-Studio sayesinde geri getirilebilir. Eski ve yeni tüm teknolojilerle uyumlu çalışabilen program etkili ve güçlü bir seçenek. Hem yerel hem de genel ağdaki disklerin kurtarmakprogramların indirilmesi için formatlanmış, silinmiş hatta zarar görülmüş dosyalar geri getirme yeteneğe sahip. Eski ve yeni hemen her dosya sistemi kullanılan programla farklı formatlarda saklanan yönlerden kurtarılabiliyor. R-Studio kurtarmaya ek olarak yedek ve imaj alma Sisteminizin özellikleriyle tam teşekküllü veri kurtarma istasyonu olarak çalışıyor. Virüs, zarar gören dosyalar, formatı bozan hard diskler ve bad sektör gibi sebeplerle zarar gören ağlara R-Studio ile güven içinde kurtarabilirsiniz.

R-Studio, yeni benzersiz veri kurtarma teknolojileriyle güçlendirilmiş, NTFS, NTFS5, ReFS, FAT12/16/32, exFAT, HFS/HFS+ ve APFS (Mac), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ve Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux) bölümlerinin düşük ve yüksek son haneli çeşitlerinden dosyaları kurtaran en veri kurtarma çözümüdür. Ayrıca ağır görmüş hasar veya gizli dosya sistemleri için ham dosya kurtarmayı (bilen dosya türleri için tarama) kullanır. Bu tür bölüm biçimlendirilmiş, hasar görmüş veya silinmiş olsa bile yerel ve ağ disklerinde çalışır. Esnek parametre ayarları size veri kurtarma üzerinde mutlak kontrol sağlar.

R-Studio programı şu dosyalar kurtarılabilir:

R-Studio programı gelecek:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Seafile

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478