e
sv

Potential

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Potential

Potential uygulamasını kullanarak Windows 8 ve 8.1 cihazlarınızın pil durumunu uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Potential uygulaması, Windows 8 ve 8.1 işletim sistemlerini kullanan bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir Windows uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve bu işletim sistemine sahip bilgisayarlar arasında batarya durumu, Wi-Fi ve Bluetooth durumu bilgilerinin senkronize edilerek kontrolüne yardımcı oluyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve tüm işlevlerini hemen kullanmanıza izin veren basit yapısı ile denemeniz gereken uygulamalardan birisi haline gelebilen Potential, hiç zorlanmadan uzaktaki cihazlarınızın bataryası bitmeye yaklaştığında haberdar olmanızı sağlıyor ve dilerseniz Wi-Fi yahut Bluetooth bağlantısının kesilebilmesine imkan tanıyor.

Eğer uzaktan bağlandığınız cihazlarınızda çok pil tüketen uygulamalar açıksa ve bunları kapatmanız gerekiyorsa yine gereken işlevleri barındırması sayesinde Potential’ın oldukça kaliteli bir yardımcı haline geldiğini söyleyebilirim.

Her ne kadar potansiyeli yüksek bir uygulama olsa da henüz tam sürümünün yayınlanmamış olması nedeniyle gelecek sürümlerde çok daha fazla özelliğin uygulama içerisinde yer alacağına inanıyorum. Tabii ki senkronizasyon işlemlerinin tamamlanabilmesi için uzaktaki cihazların da internete bağlı olması gerekiyor. Eğer Wireless bağlantıyı uzaktan keserseniz bir daha bağlanamayacağınızı da dikkate almanızı öneriyorum.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Flickr Mass Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478