e
sv

Potatoshare Card Data Recovery

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Potatoshare Card Data Recovery

Potatoshare Card Data Recovery ile hafıza kartınızdan silinen dosyaları geri getirebilirsiniz

Potatoshare Card Data Recovery kullanıcılara hafıza kartından dosya kurtarma konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır. 

Akıllı telefonlarımızda, tabletlerimizde ve dijital kamera gibi cihazlarımızda yaygın olarak ullandığımız hafıza kartlarında birçok farklı dosyayı depolamaktayız. Bu dosyalardan bazıları ise oldukça özel olan resim, video veya ses dosyası şeklinde olmakta. Bu dosyaları yanlışlıkla sildiğimizde ise geri döndürmemiz kolay olmamakta; çünkü hafıza kartlarından silinen dosyaları geri getirebileceğimiz geri dönüşüm kutusu gibi bir birim bulunmamakta ve dosyalar direkt olarak silinmekte.

Bu gibi durumlarda bize silinen dosyaları geri getirme işlemi için özel bir çözüm gerekmektedir. Potatoshare Card Data Recovery bize bu konuda pratik bir çözüm sunuyor ve hafıza kartlarımızdan yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirmemiz için bize yardımcı oluyor. Program bize ses, video ve resim dosyaları gibi yaygın olarak depolanan dosyaları kurtarma imkanı verdiği gibi arşiv dosyaları gibi farklı dosyaları da kurtarabilmemize olanak sağlıyor.

Potatoshare Card Data Recovery birçok farklı hafıza kartı türünü destekliyor. SD vs CF kartların yanında MMC, MicroSD kartları ve taşınabilir USB bellekleri Potatoshare Card Data Recovery kullanarak tarayabilir ve silinen dosyaları keşfedebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Chrome RoboForm Lite

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478