e
sv

Portable Update

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Taşınabilir Güncelleme

Portable Update ile Windows ayarlarını indirip USB diskinizi yedekleyebilirsiniz.

Taşınabilir Güncelleme ile Windows ayarlarını indirip USB diskinize yedekleyebilirsiniz. Windows işletim sisteminizi yeni kurduğunuzda korsanları tekrar indirmezsiniz.

Windows Update ile Windows geçişlerini indirmeniz oldukça kolaydır. Ancak Microsoft, Windows işletim sistemlerini yedekleme olanağı sunmadığından tekrar tekrar büyük yapılandırmaları indirmekle uğraşırsınız. Bu da kotanızı olumsuz yönde etkiler.

İşte tam bu noktaya ihtiyacınız olan Taşınabilir Güncelleme, Windows çalıştırma sisteminiz için gerekli olan tüm kalıntıları bulur, indirir ve kendi önbellek genişliğine atar. Portable Update küçük boyutlu bir programdır. Program ilk defaya mahsus – programın çalışması için gerekli– 83 MB dosya indirmesi yapar.

Basit bir arayüzü bulunan Taşınabilir Güncelleme‘i kullanımı oldukça kolay. Tarih Windows işletim sisteminizde yüklü olan anlatımları duyumsayın. Bilgileri öğrenmek için gerekli bilgileri incelemek için Aramak sekmesine gelin ve “Başlangıç” tıklayın. arama İşlemi sona erdirmek için İndir sekmesine kısıtlamadan çıkan korumaları seçin ve indirmeyi başlatmak için Başlat düğmesine tıklayın. Oğul olarak Düzenlemek sekmesine ev indirdiğiniz restoranları yine Başlat düğmesine tıklayarak kurabilirsiniz. Tüm Windows Denetimleri .TAKSİ çalıştırılması olarak programlanması önbellek yakınlarına kopyalanacak. Bu bütçeleri USB diskimize kopyalayarak Windows dosyalarını yedekleme işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

IntraMessenger

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478