e
sv

PhotoSift

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PhotoSift

PhotoSift programını kullanarak bilgisayarınızdaki görsel dosyalarını kolayca organize edebilirsiniz.

PhotoSift programı, bilgisayarınızda bulunan görsel dosyalarını çok daha kolay bir şekilde organize edebilmeniz ve yerleştirebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz programlardan bir tanesi. Bilhassa fotoğrafçılıkla uğraşan ve binlerce farklı dosyayı arşivlemek zorunda olanların, dosyaları kolayca diledikleri şekilde düzenli olarak arşivleyebilecekleri uygulama sayesinde görsel saklama işlemleri çok daha kolay hale geliyor.

Programın arayüzünde hangi butona basarsanız basın, seçtiğiniz görselleri belirlediğiniz klasöre taşıma işlemi gerçekleşiyor ancak kısayol butonlarını yahut dosyaların gittiği konumları değiştirmek mümkün.

Aynı zamanda dosya taşımayı dosya kopyalama olarak da değiştirebilir ve her butona bastığınızda seçilen görsellerin istenilen klasörlere kopyalanmasını sağlayabilirsiniz. Program sürükle bırak desteğine sahip olduğu için arayüzüne eklemek istediğiniz tüm resim dosyalarını direkt olarak farenizle sürükleyebilir ve ekleyebilirsiniz.

Klavyeden belirleyeceğiniz farklı kısayollar ile görselleri farklı farklı klasörlere taşıyabilirsiniz. Böylece resimlerinizi hızlı hızlı arşivlemek ve onları farklı kategoriler altında sıralamak da mümkün oluyor. Eğer sıralaması bozuk ya da belli olmayan çok sayıda resim ve fotoğraf dosyasına sahipseniz programı denemeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

CoolNovo (formerly ChromePlus)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478