e
sv

PCmover Express

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PCmover Ekspres

PCmover Express, eski Windows PC’nizdeki dosya ve ayarlarınızı Windows 10 PC’nize kablosuz olarak aktarmanıza izin veriyor.

Bilgisayar Taşıyıcı Ekspres, Windows XP, 7 veya 8 işlemci sistemli bilgisayarınızdaki dosyalar ve ayarlarınızı Windows 10 kullanarak kablosuz olarak aktarmanıza izin veren ücretsiz bir program.

Windows XP, 7, 8.1’den Windows 10’a yükseltme yaptıysanız otomatik olarak ayarların değiştirilmediğini ve dosyalarınızın taşındığını fark etmişsinizdir. Bu noktada PCmover Express’in gereksiz olduğunu düşündünüz ancak ya Windows 10’lu yeni bir bilgisayar aldıysanız? Eski bilgisayarınızdaki tüm dosyaları yeni sıfır olarak nasıl taşıyacaksınız?

Microsoft Belirli süreliğine ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PCmover Express programı ile eski bilgisayarınızdaki belgeler, resimler, müzikler, videolar yeni bulunduğu kablosuz olarak aktarmanız son derece basit. Tek yapmanız gereken hem eski hem de yeni girişini bu programı yapmak ve sonrasında programdaki talimatları takip etmek. Talimatlar demişken program her kullanımda kullanılanların kullanımı basitlikte ve ne olması gerektiği kısa ifadelerle belirtiliyor.

Eski Windows PC’nizdeki dosya ve klasörleri yeni Windows 10 PC’nize kablosuz olarak Aktarabilmeniz için her iki PC’de de bu program kurulu olması ve aynı ağ üzerinden bağlı olmaları birinci şart. İkinci olarak veri transferinin gerçekleşmesi için iyi bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Son olarak hem kurulum hem de dosya aktarım işlemi için e-posta adresinizi yüklemeniz gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

SoundCloudTracksDownloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478