e
sv

PCKeeper Live

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PCKeeper Canlı

PCKeeper Live, işletme varolan zorluklarını tespit ederek, size gerçek kullanıcı bağlayıp probleminizi çözdüğü faydalı ve etkileyici bir program.

PCKeeper Canlı, sunmuş olduğu geniş kapsamlı özellikler ve canlı destek ile çalıştırmada bulunan tüm yolları çözmenize yardımcı olan başarılı bir program. PCKeeper Live içerisinde canlı destek, bilgisayar temizleme, bilgisayar güvenliği ve bilgisayar optimizasyonu olmak üzere 4 farklı ana menü bulunuyor. Bu menülerin altlarında ise farklı işlere yarayan faydalı fonskiyonlar var.

Program ile yapabileceklerini liste halinde yazmak gerekirse;

Sahip olmak üzere pek çok şeyi gerçekleştirebileceğiniz PCKeeper Live, tüm bu özellikleri götürmüyor ücretsiz olarak sunmuyor. Kişisel olarak her bilgisayarda kullanılmasını önlemek için program, aylık ücret bilgileri satın alma odaları kullanılabiliyor. Cüzi miktar ücret ödemeleri hem tüm bu özellikleri kullanır hem de halledemediğiniz bilgisayar bölümleri için şirket sunucuları Microsoft oturumları profesyonel kişilerden yardım alabilirsiniz.

Programı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ama özelliklerden faydalanabilmek için aboneliği satın almanız gerekiyor. Programı indirerek kurma işlemini tamamladığınızda, otomatik olarak tarama temelinde bilgisayarınızdaki genel durum tespit ediliyor. Programın görsellerini kontrol ettiyseniz, kendi ofis bilgisayarımın biraz sıkıntılı bölümüdür. Bu zorlukları programı çözebileceğim yada çözemediklerim için canlı destek alabildiğim. Siz de Bilgisayarınızdaki yapılandırmaları ortadan kaldırmayı ve çalıştırmayı daha hızlı kullanmak istiyorsanız PCKeeper Live’i denemenizi tavsiye ederim. 1 ve 2 yıl gibi alınan şampiyonluklarda ay başına ödeyeceğiniz ücret daha indirimli oluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Download Accelerator Plus

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478