e
sv

PC Speed Up

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PC Speed Up

Faydalı ve güvenilir araçlara sahip olan PC Speed Up yavaşlamış bilgisayarları detaylı olarak temizliyor ve daha hızlı çalışmalarını sağlıyor.

PC Speed Up kullanıcıların bilgisayalarını güvenli ve hızlı yoldan temizlemelerine yardım eden faydalı bir yazılım.

Özellikle bilgisayarına çok fazla program yükleyip silen kullanıcılar bir süre düşük bir PC performansıyla karşı karşıya kalır. Çünkü silinen programlar arkalarında daima bir miktar artık dosya veya klasör bırakır. Tam da bu noktada devreye giren PC Speed Up kullanıcılara bilgisayarlarını sistem dosyalarına zarar vermeden temizleme yolu sunuyor. Program bu amaca en iyi şekilde hizmet edebilmek için birkaç araç içeriyor.

Şık ve modern arayüzde sunulan fonksiyonlardan istediğinizi seçip işleme başlayabilirsiniz. Buna ek olarak ana pencereden CPU, bellek ve ağ kullanım bilgilerini takip etmek de mümkün. Aynı kategoride yer alan yazılımların çoğunda göremediğimiz iki özelliğe sahip olması PC Speed Up’ı favorilerimiz arasına almamızı sağladı. Bu özelliklerden birisi başlangıçta gereksiz yere çalışarak sistemi yavaşlatan programları optimize eden bir araç. Diğeri ise bilgisayarı kullanım esnasında arkaplanda gereksiz yere çalışarak genel bir yavaşlığa sebep olan programları kapatan araç.

Bilgisayar hızından şikayet eden tüm kullanıcıların PC Speed Up’a şans vermeleri gerektiğini düşünmekteyim. Program deneme sürümüne sahip ve memnun kalmanız halinde 39 TL ödeyerek tam sürümünü indirebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Ultra-Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478