e
sv

PC Kapat

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PC Kapat

PC Kapat, bilgisayarlarınızın ayarladığınız saatte otomatik olarak kapanmasını sağlayarak böylece dilediğiniz zaman bilgisayar başından kalkabilme imkanı sunan yararlı ve ücretsiz bir programdır.

PC Kapat, son derece basit ve tek işlevli fakat bir o kadar da yararlı bir bilgisayar yazılımıdır. İsminden anladığınız üzere bilgisayarınızı kapamanızı sağlayan bu program ile bilgisayar başında olmasanız bile bilgisayarınız ayarladığınız saatte kapanıyor.

Ücretsiz olarak sunulan programın arayüzü üzerinde bilgisayarınızı kapamak istediğiniz saati belirleyerek ayarla tuşuna basmanız yeterlidir. Aynı şekilde bu tuşa tekrar basarak işlemi iptal edebiliyorsunuz.

Bildiğiniz üzere internet üzerinden indirdiğimiz dosyaların boyutları gittikçe büyüyor. Full HD filmlerdi, son çıkan oyunlardı derken indirdiğimiz dosya boyutları tanesi başına 20 – 30 GB’ı görür oldu. Hal böyle olunca geceleri yatmadan bilgisayarınızı kapamak yerine bu program ile indirme işleminin biteceği süre sonuna gerekli ayarı yaparak bilgisayarınızın kapanmasını sağlayabilir ve sabah kalktığınızda istediğiniz dosyalara bilgisayarınızda ulaşabilirsiniz.

Sadece indirme işlemleri için değil bilgisayarınız üzerinde yapacağınız uzun süreli işlemler için bu programı kullanabilirsiniz. Örneğin bir video dönüştürme işlemi yapıyorsunuz. Fakat bu işlem 15 – 20 dakika sürecek gibi duruyor. Programı açıp yarım saat sonra kapanma komutu vererek eğer işiniz varsa dışarı çıkabilir ve bilgisayarınızın başından kalkabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

IP Check

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478