e
sv

OneDrive

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OneDrive

OneDrive, Microsoft tarafından sağlanan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bulut dosya depolama ve yedekleme programıdır.

OneDrive, Microsoft’un popüler bulut dosya depolama servisi SkyDrive’ın yenilenen Windows sürümüdür. Sizin için önemli olan tüm dosyalarınızı, bilgisayarınızı ve OneDrive kayıtları arasında birleştirmeleri sağlayan özellikler sağlayan program sayesinde, ihtiyacınız olan tüm dosyalara farklı cihazlar üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Windows, Mac, Android ve iOS platformlarında ilgiyle kullanılan uygulama, bulut sunucuda depolama fırsatı veriyor.

Basit bir kurulum işleminin ardından, dosya genişletme ve boyutu ne olursa olsun istediğiniz tüm dosyalarınızı OneDrive zamanında ile kolayca senkronize edilebilir özellikler Sağlayan program, daha sonra herhangi bir cihaz üzerinden OneDrive kaydı üzerinde yer alan tüm dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

depolama üzerinde yer alan diğer klasörler gibi OneDrive depolamak istediğiniz tüm dosyalar için yapmanız gereken tek şey; OneDrive’ı teslim ettiğiniz dosya ve klasörleri OneDrive adlı dosyalardan üzerine sürükleyerek zenginleştirir.

OneDrive verilerini aktaracağınız tüm dosyalar otomatik olarak OneDrive’a bağlı olan bulut dosya depolama sunucuları üzerine yüklenecek ve yükleme işlemini aldıktan sonra SkyDrive hesabın aktif olduğu tüm cihazlar üzerinden dosyalara kolayca ulaşabileceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Save-o-gram Instagram Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478