e
sv

Ntfs Drive Protection

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ntfs Drive Protection

Bilgisayarınıza takılı olan NTFS disk sürücülerini bu programı kullanarak kilitleyebilir ve güvenliklerini sağlayabilirsiniz.

NTFS Drive Protection programı, bilgisayarlarımızda sık sık ihtiyaç duyduğumuz dosya güvenliğini sağlayabilmek için kullanabileceğiniz programlar arasında yer alıyor. Pek çok kullanıcı, tüm dosya ve dizinlerine serbest izin kullandığı için maalesef zararları yazılımlar ya da kullanıcılar bu dosyalara ulaşabiliyorlar ve veri kayıpları yahut hırsızlıkları ile karşılaşmamıza neden oluyorlar. Güvenilirliği ile adından söz ettiren yapım, yıllardır güncelleme almadı.

İngilizce olarak kullanılabilen NTFS Drive Protection indir Windows bilgisayarlar için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Basit bir kullanıma sahip olan NTFS Drive Protection yükle ile kullanıcılar sürücülerini dışarıdan gelebilecek saldırıalra karşı kilitleyebilecek, diledikleri zaman erişimi açabilecekler. Sade bir arayüz eşliğinde kullanılan uygulama, düşük bir dosya boyutuna sahip.

Uygulamayı kullanarak hedef sürücünüzün erişim izinlerini kısıtlayabilir, böylece herhangi bir işlem gerçekleştirilmesini engelleyebilirsiniz. Hedef sürücülerin NTFS formatında olması bu konuda dikkat etmeniz gerekenler arasında. Tek bir tıklamayla tüm sürücüyü kilitleyebilmeniz sayesinde sizin haricinizde hiç bir uygulama ya da kişi diskteki verilere erişim sağlayamayacaktır.

Ayrıca USB’den bağlı olan disklerin formatlanması, yönetilmesi ve sürücü özelliklerinin görüntülenmesi konusunda da aktif olan program, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

YouTubeNINJA

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478