e
sv

My Faster PC

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

My Faster PC

My Faster PC ile bilgisayarınızı ilk günkü haline döndürebilirsiniz

My Faster PC kullanıcılara sistem optimizasyonu, disk birleştirme, gereksiz dosya temizleme, kayıt defteri tamir etme konularında yardımcı olan bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

Bilgisayarımıza format atarak işletim sistemimizi ilk kurduğumuz günde bilgisayarımız komutlarımıza seri bir şekilde cevap verir ve hızlı bir şekilde açılıp kapanır. Fakat bu performans bilgisayarımıza programlar yükledikçe, yeni dosyalar depoladıkça zaman içerisinde düşer. Bunun farklı sebepleri vardır. Kayıt defterinde oluşan hatalar, açılışta etkinleşen gereksiz öğeler, gereksiz çöp dosyalar bilgisayarımızı şişirir ve hantallaştırır. Bu nedenle My Faster PC tarzı bir program kullanarak bilgisayarımıza düzenli olarak bakım uygulamalıyız.

My Faster PC yavaşlayan bilgisayarınızı hızlandırmak için farklı bileşenlere sahip. Programın disk birleştirme özelliği sayesinde disk alanınızı düzenleyebilir ve sabit diskinizin depolanan verilere erişimini ve tepki süresini iyileştirebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızın geç açılmasından şikayetçiyseniz My Faster PC sahip olduğu başlangıç yöneticisi sayesinde başlangıçta aktifleşen uygulama ve hizmetleri denetleyebilmenize ve istediğinizi devre dışı bırakabilmenize yardımcı oluyor.

My Faster PC kayıt defteri hatalarınızı denetliyor ve bu hataların bilgisayarlarınızın işleyişini aksatmasını önlüyor. My Faster PC ile bilgisayarınıza yüklediğiniz programların depoladığı ve bir süre sonra işlevsiz hale gelen ve çöpe dönüşen dosyaları tespit ederek temizleyebilmektesiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Social For Facebook

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478