e
sv

muZIK

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

muZIK

muZIK programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan müzikleri, albümleri ve şarkıları kolayca organize edebilirsiniz.

muZIK programı bilgisayarınızda bulunan tüm müzikleri en kolay yoldan organize edebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Özellikle on binlerce farklı müziği arşivlediyseniz bunlar arasında aramalar yapmak ve listelemek bazen zorlu olabiliyor ve muZIK sayesinde arşiv yönetimi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Programın arayüzü çok kolay ve anlaşılır bir şekilde düzenlendiği için kullanırken bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ayrıca tüm işlevlerin kolay erişilebilir yerlerde olmaları sayesinde müzik organizasyonunu gerçekleştirirken oldukça keyif alacaksınız.

Hem dosya listeleme filtreleri hem de arama özellikleri bütün bir arşivi görebilmek için oldukça yeterli diyebilirim. Gereken anahtar kelimeleri girdikten sonra müzik arama işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor ve bulunan farklı dosya tiplerindeki müzikleri de görebiliyorsunuz.

Ayrıca diskinizdeki müzik dosyalarının ID3V1 bilgilerini de program içerisinden düzenleyebilir ve böylece şarkıların kimlik bilgilerini tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden şarkı ve albümlerin kapak resimlerini bulmak da muZIK ile mümkün hale geliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

IPaddress

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478