e
sv

Macrium Reflect Free Edition

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Macrium Reflect Ücretsiz Sürüm

Macrium Reflect programlarını kullanarak kolayca sabit disklerinizdeki bölümlerin yedeklerini alabilirsiniz.

Macrium Yansıtmak programı, kopyalamada bulunan sabit disk bölümlerinizin birer yedeğini almak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay programlardan bir tanesi. Böylece araştırman her zaman yedekli ve güvenli bir halde saklanmasını sağlayabiliyorsunuz ve kullanılmış yedekleri birden fazla farklı depolama cihazı üzerinde saklayabiliyorsunuz.

Önemli dosyalar Her bir teknik arıza ya da virüs tehdidi karşısında kaybolabileceğini düşünürseniz, işletim sisteminiz dahil olmak üzere tüm disk bölümünün depolamanın önemini farkedebilirsiniz. Bir imaj raporunda saklanan yedekler, yani aynen geri yüklenebilir ve sağlıklı bir şekilde döndürülebilir olarak yer alıyorlar.

Ayrıca alınan yedeğin hard disk bölüm kadar yer kaplayacağını, kullanım kullanımının de oldukça yararlı olduğunu görebilir. Dolayısıyla sıkıştırılmış olarak saklanan yedeklerinizin başka cihazlara kopyalanmaları da daha hızlı ve kolay olacaktır.

kullanıcı arayüzü Karmaşık olmayan ve bir kaç dakika içinde tüm ihtiyaçlarınız için gerekenleri anlamanıza olanak tanıyan program, yedek alma işlemine hemen başlayabilmenizi sağlıyor. Ayrıca zamanlanmış dosyalar sayesinde siz hiç dokunmadan belli aralıklarla yedeklerin otomatik olarak alınmasını da sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve kaliteli bir yedek alma uygulaması arayanların kesinlikle göz atmasını öneriyorum.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Surfblocker

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478