e
sv

Köker PortLogger

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Köker PortLogger

Köker PortLogger ile kolayca seri portlardan gelen bilgileri görebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

Seri portlar son yıllarda eskisi kadar sık kullanılmıyorlar ancak hala pek çok iş yerinde bilgisayarın seri portundan gelen verileri değerlendirme ve çeşitli cihazları bu porttan bağlama ihtiyacı olabiliyor. Dolayısıyla Köker PortLogger programı devreye giriyor ve ücretsiz olarak seri porttan geçen bilgileri kayıt altına almaya yarıyor. Programın kullanımı oldukça kolay ve anlaşılır olduğu için ilk defa seri port takibi yapacak olanlar bile zorlanmayacaklardır.

Programı kullanırken verileri binary, ascii, decimal ya da hex olarak almak mümkün ve bu sayede değerlendirme ve kayıtlarınızı daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz. İşlemleri başlatmak için tek yapmanız gereken programın araç çubuğunda bulunan seçenekleri kullanarak yeni bir port açmak. Açılan portun ardından ihtiyaç duyduğunuz tüm veriler görüntülenmeye başlayacaktır. Görüntülenen bu verileri daha sonra kullanmak üzere hemen kaydedebilme şansınız da var.

Ayarları illa ki portu açmadan önce yapmak zorunluluğunuz da yok. Örneğin port açıldıktan belli bir süre sonra çıktıları ve parametleri başka parametreler ile değiştirmek istiyorsanız bunu yeniden kapatıp açma işiyle uğraşmadan hemen işlemler sırasında yapabiliyorsunuz. Kaydedilen tüm veriler programın kurulu olduğu klasörde yer alıyorlar ve hemen inceleme yapmak mümkün hale geliyor.

Hem sorunsuz kullanımı hem de ücretsiz olması sayesinde seri portları takip etmek isteyen kullanıcıların kullanabilecekleri kaliteli programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Colasoft MAC Scanner

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478