e
sv

Keyboard Test Utility

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Keyboard Test Utility

Keyboard Test Utility, klavye test etme programı olarak kullanabileceğiniz ve cihazınızın sağlığını görebileceğiniz bir programdır.

Keyboard Test Utility, klavyeniz üzerinde yer alan tüm tuşların görevlerini başarıyla yerine getirip getirmediğini kontrol etmek için kullabileceğiniz basit ve kullanışlı bir programdır. Klavye test etme programı olarak kullanabileceğiniz uygulama, oldukça basit özellikler içeriyor.

Herhangi bir kurulum işlemi gerektirmeyen program, taşınabilir yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Programı bir USB bellek yardımıyla istediğiniz her yere yanınızda götürebilir ve klavye kontrollerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan program yardımıyla yapmanız gereken tek şey, klavyeniz üzerinde yer alan tuşlara sıradan basmak ve bastığınız tuşun ekran üzerinde yer alan sanal klavye üzerinde yanıp yanmadığını kontrol etmek. Klavyeni üzerinde bastığınız her tuş için sanal klavye üzerinde aynı tuşa karşılık gelen tuş sarı renge bürünecektir. Bu sayede o tuşun çalıştığını ve daha önce kontrol etmiş olduğunuzu bileceksiniz.

Sonuç olarak klavyeninizin yerine getirmesi gereken işlevleri tam anlamıyla yerine getirip getirmediğini kontrol edebileceğiniz Keyboard Test Utility, klavyeniz üzerinde sizi etkileyebilecek bir sorun olup olmadığını kolayca gözler önüne serecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Chrome Aviary Screen Capture

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478