e
sv

Kaspersky Software Updater

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kaspersky Yazılım Güncelleyici

Kaspersky Software Updater, bilgisayarınızdaki programlar için yükleri arar ve yükler.

Not: Kaspersky Software Updater artık desteklenmemektedir. Programlarınız için koruma altına almak ve yüklemek için Kaspersky Internet Security gibi farklı bir Kaspersky antivirüs programını kullanabilirsiniz. Kaspersky Internet Security, geçiş yüklü programları güncel tutmanıza yardımcı olabilir. Program, mevcut en son bileşenleri arar, gerekirse otomatik olarak indirir ve kullanır. KIS, aramayı düzenli olarak kullanım ve yeni güncellemeler varsa, sağ alt köşede bildirim gösterir. Göster’e tıklayarak mevcut içeriği görebilir, Güncelle’ye tıklayarak istediğiniz içeriği; Tümünü Güncelle’ye tıklayarak tüm dosyayı yükleyebilirsiniz. Uygulama güncellemelerini silmek için elle de başlayabilirsiniz.

Kaspersky Yazılım Güncelleyiciyetki yüklü olan önemli programların güncellemelerini otomatik olarak kontrol edip güncel olmayanları tespit eden ve güncellemelerini yükleyebilen hem oldukça yararlı hem de ücretsiz bir yazılım.

Anti virüs alan nam salan Kaspersky tarafından yerleştirme programı sade arayüz ve kolay kullanım ile ön plana çıkarırken, bir çok bilgisayarda en çok kullanılan programlar için uğraşsız güncelleme fırsatı sunuyor.

Bildiğiniz üzere hem güvenlik açıkları hem de diğer özellikler nedeniyle programların her zaman güncel versiyonlarının kullanılması gerekiyor. Ancak bir çok bilgisayar kullanıcısı, bilgisayar kullanımını etkilemediği düşüncesi ile güncel olmayan bilgisayarları ellemeyerek uzun süre eski versiyon kullanmaya devam edebiliyor. Bu durum çoğu zaman bir zarara yol açmasa bile mevcut risklerin olmaması da şarkı söylemek mümkün değil. Bu nedenle güncel program olarak her zaman daha faydalıdır. Ancak program harcamaları özellikle harcamaları çok fazla olduğu için zahmetli bir iş haline geliyor. Eğer bir akıllı telefon kullanıyorsanız, cihazınızdaki uygulamalar güncelleme işlemi ile tamamen aynı. Bu işlemleri kolaylaştıran hatta sizin yerinize otomatik olarak yapan Kaspersky Software Updater ücretsiz olarak bilgisayar kullanıcılarına sunuluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

InSSIDer

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478