e
sv

iSyncr

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iSyncr

iSyncr ile iTunes kütüphanenizi Android sağlığına aktarabilirsiniz

iSyncr evlilik Android için iTunes aktarım seçeneği sunan bir yazılımdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan iSyncr, iTunes aktarımı işinizi hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Kullandığımız iPod, iPhone ve iPad gibi Apple cihazları her teknolojik cihaz gibi arızalanabiliyorlar. Bunun eski yanında iOS cihazımızı yeni bir cihazla değiştirmeyi tercih edebiliyoruz. İşte bu tür belgeleri yeni bir Android cihaza geçiş yapmayı tercih edebiliyoruz.

Bir iOS cihazından Android cihazına çalıştırmamız gereken dosyaları yedekleyip aktarmamız gerekiyor. Aynı durum iTunes kütüphanemizde yer alan müzikler için geçerlidir. Ancak standart araçlarla bu iş kolay anlaşılır. İşte iSyncr kullanarak bu transferleri zahemtsiz hale getirebiliyorsunuz. iSyncr ile iTunes müzikleriniz Android belgelerine aktarılırken etiketler, albüm kayıtları, sanatçı adları ve şarkı adları korunuyor.

iSyncr kuıllanıcılara USB kablosu kullanarak aktarım yapabilme olanağı sağladığı gibi kablosuz olarak WiFi üzerinden de aktarım gerçekleştirebilme olanağı veriyor. iSyncr’ı kullanabilmeniz için iTunes’un yüklü olması ve Android işletima iSyncr’ın mobil uygulamasını indirmiş olmanız gerekiyor. iTunes indirmek için bu kılavuzu kullanabilirsiniz:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Remote Computer Manager

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478