e
sv

iOS Data Genius

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iOS Veri Dehası

iOS Data Genius programını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda yer alan kayıp büyümeye devam edebilir ve yedekleyebilirsiniz.

iOS Veri Dehası programı, iPhone ve ipad kullanıcı mobil cihazlarına dair pek çok yedek Çalıştırabileceğiniz bilgisayarları kullanarak gerçekleştirebilecekleri alternatif cihaz yönetim araçları arasında yer alıyor. iTunes’un yeterince kullanışlı işletim şikayeti veren müşterileri, pek çok yedekleme ve yönetim sürecinde iOS Data Genius’tan gerçekleştirerek daha hızlı bir şekilde istedikleri tüketicilere ulaşabiliyorlar.

iOS işletim sistemlerini bir şekilde hasar görmüş ve diğer programlarla birlikte yer alan bilgiye ulaşmak mümkün olmasa bile bu erişilemez bilgi ulaşabilen program, çocukların veri kayıplarının önüne geçmenize yardımcı oluyor. Programın ortaya çıkararak yedekleyebildiği verileri kısaca listelemek gerekirse;

Yedekleme ve veri kurtarma Hem okuyarak direkt olarak aile dosyalarından gerçekleştirebiliyor, hem de iTunes yedek dosyalarından gereken verileri ortaya çıkarabiliyorsunuz. Pek çok kullanıcının çeşitli iOS kısıtlamaları gibi operasyonların bir sonraki cihazdaki bilgi erişimlerinde sıkıntı yaşamasına karşı üretilmiş olan iOS Data Genius, bu konudaki ki soru işaretlerini kaldıracaktır. Ancak ücretsiz sürümün bazı kısıtlamalara sahip olması nedeniyle tüm özellikleri kullanmanız mümkün olamaz. Ücretsiz sürümü kullandıktan sonra memnun kalırsanız seçkin seçenekler için programı satın alabilirsiniz.

Eğer iPhone ve iPad’lerinizdeki belgeleriz sizin için önemliyse kesinlikle göz atmadan geçmeniz gereken veriyi yedekleme programlarından bir tanesini taşıdığı yerdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Helicon 3D Viewer

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478