e
sv

History Clean

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçmiş Temizliği

History Clean programlarını kullanarak hem Windows hem de internet tarayıcınızın geçmişini temizleyebilirsiniz.

Geçmiş Temizliği programı sayesinde Windows işlem sistemli bilgisayarlarınızda yer alan geçmişinizi kolaylıkla temizleyebiliyor ve böylece sizin dışınızdaki bilgisayarınızı kullanan kimsenin kişisel bilgilerinize erişimlerine engel olabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak üretilen ve gösterim görünümünden oldukça basit bir şekilde sunmayı başaran program, görev düzenlemesiyle yerine getiren görünüş.

Programın temel olarak iki bölümü mevcut. birinci sınıf, pencereler tarihçesinin temizleme ve böylece Windows içinde açtığınız dizinlere, dosyalara ve programlara olan yönlendirmeyi ortadan kaldırması. Eğer kişisel dosyalarınızın Windows tarihçesi yoluyla keşfedilmelerinden kaynaklanan endişeleri sona erdirmek için bundan faydalanmanız gerekiyor.

History Clean’in ikinci bölümü ise internet tarihçesinin temizleme olarak depolama ortaya çıkan ve bilgisayarınızdaki popüler web tarayıcılarının tuttukları tarihçe bilgileri kolayca ortadan kaldırılabiliyor. Her ne kadar geçmiş temizleme araçları tarayıcılarda yer alsa da zaman zaman bu işlemi oldukça karmaşık bir hale getirilebilir bir gerçek. Geçmişi Temizle sayesinde internet geçmişini temizleme işlemini normal halden çok daha kolay bir duruma geldiğini belirtmem gerek.

Dilerseniz tüm tarihçeleri dilerseniz de indirgeyici bir şekilde sadece içlerinizi temizleyebilen program, zamanlanmış temizlik giderleri gibi bazı otomatizasyon olanaklarını da sunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

AVGo Free Video Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478