e
sv

Glary Disk Explorer

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Glary Disk Gezgini

Glary Disk Explorer’ı kullanarak bilgisayarınızdaki diskleri ve dizinleri yönetebiliyorsunuz.

Glary Disk Gezgini programı, Windows işletim sistemli PC yapısı sabit disklerinin analizini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Temel olarak bir dosya gezgini Program olarak adlandırılabileceğim program, bazı ek tarama ve analiz özellikleri sayesinde Windows Gezgini’nin kullanım maliyetlerinin da geçebiliyor.

fazlasıyla sade ve güzel bir kitaba sahip olan program, sol yanda dizinleri Gösterilen ve sağ taraftaki o dizinlerin içeriklerini görüntülemek mümkün hale geliyor. Dosya türlerine göre sıralamalar, farklı aygıtları listeleme, dahili ve harici sabit diskleri analiz etme, grafiklerle disk kullanımlarını gösterme, hangi boyutların ne kadar disk kullanımını görme gibi tüm özelliklerin programını özet bir şekilde bir dosya yürütmesine imkan tanıyor.

Özellikle bilgisayarlardaki disklerde yer alan dosyaların ve dizinlerin ne kadar yer tuttuklarını kolayca incelemek isteyenlerin beğeneceklerine indirmem uygulama, farklı örnekleme seçenekleri sunması sayesinde sadece istediğiniz kriterlere göre dizin ve dosyaların sıralanmasına da yardımcı oluyor. Tüm disk yapılandırmaları sayesinde baştan sona disk yönetimi işlemlerine de hemen başlayabilirsiniz.

Ana taramayı kaydettikten sonra bir daha sistem çalıştırması gerekmeyen Glary Disk Explorer, arşivciler için de büyük bir katkı sağlayacak. Film arşivleri, müzik arşivleri veya albümler gibi çok sayıda dosyaya sahip olanlar tüm bu dosyalara olan erişimlerinin daha kolay bir hale geldiği fark edeceklerdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

XOWA

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478