e
sv

Game Assistant

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun Asistanı

Game Assistant ile oyunlarınızın daha yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Oyun Asistanı evlilik oyun hızlandırma konusunda yardımcı olan ve birçok kullanışlı ek özelliği beraberinde getiren bir bilgisayar hızlandırma yazılımdır. Windows platformu için özel olarak barındırılan ve daha iyi bir oyun deneyimi sunan Game Assistant ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bilgisayar hızlandırmak için en hızlı ve en kolay yollardan bir tanesini sunan Game Assistant, Türkçe dahil farklı dil desteklerine de sahip. Basit ve hızlı bir deneyim sunan başarılı uygulama, pek çok işlevsel özelliği bünyesinde barındırıyor.

Bilgisayarlarımıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sistem hızlandırma Yazılım olan Game Assistant bilgisayarımız üzerinde oyun oynamayı bile oluşturduklarının ardından takip gereksinimlerine ve performansımızı artırmamıza olanak tanıyor. Yazılım performanslarını artırmak için RAM temizleme özelliğinden faydalanmaktadır. Bu özelliği kullanarak uygulamaları kullanarak gereksiz yerde işgal edilen belleği boşaltabiliyorsunuz ve oyunlarınıza ayrılacak daha çok sistem kaynağı elde amacı.

Game Assistant sisteminizin sağlıktan kaçınma olarak izlemenizi mümkün kılıyor. Programın sahibi olduğu yumuşacık ve sıcaklık gösterimi Özelliği sayesinde depolama ısısını takip edebilir, bilgisayar sıcaklığınız için kritik düzeyden yararlanma gerekli önlemleri alabilirsiniz. Bunun fan yanında hızı da görüntülenebiliyor. Program sisteminizin belli bir kısıtlamayı belirleyeceğiniz ses dosyasını kullanarak alarmın çalınmasını da sağlamakta. Özellikle dizüstü bilgisayarlar gibi sistem sıcaklığının önemli olduğu bilgisayarlarda bu özellik oldukça kullanışlı olmakta.

Oyun Asistanı içerisinde ekran görüntüsü alma özelliği de yer almaktadır. Bu özellik sayesinde oyunlardan ekran görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Program ayarlarından bu iş için kullanım kılavuzu değiştirebilmenize izin verilmesi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

DnsEye

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478