e
sv

Free Keyword List Generator

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Free Keyword List Generator

Free Keyword List Generator, kullanıcıların yazdıkları kelimeleri kullanarak farklı anahtar kelime kombinasyonları oluşturan ücretsiz bir programdır.

Free Keyword List Generator, kullanıcıların belirlemiş oldukları anahtar kelimeleri farklı sıralarda karıştırarak yeni anahtar kelimeler üreten ücretsiz bir yazılımdır.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Basit bir kurulum işleminin ardından programı ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza gelen program penceresinin üst bölümünde kendi belirleyeceğiniz anahtar kelimeler için kullanabileceğiniz 3 sütun yer almaktadır. Bu bölümlere farklı anahtar kelimeler girebilir ve sonrasında programın sağ üst tarafında yer alan “Generate KeyWord List” butonu yardımıyla farklı kombinasyonlarla karıştırılan yeni anahtar kelimelerinizi alt tarafta yer alan 2 sütun üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarlarda kullanan program, bu nedenle sisteminizin genel performansını etkilemez. Kendi belirlemiş olduğunuz kelimelerden yola çıkarak yeni anahtar kelime kombinasyonlarını oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde hazırlayan program, bu noktada hatasız bir şekilde çalışmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

YouTube Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478