e
sv

FileSeek

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dosya Ara

FileSeek’i kullanarak dosya ve dizinleriniz içerisinde gelişmiş aramalar gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dosya Ara programı, Windows işleme sistemli bilgisayarlarında dosya arama ve tarama işlemleri çok daha hızlı bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcıların göz atmak isteyebilecekleri ücretsiz arama programları arasında yer alıyor. Sadece dosya bulma değil, dosya içeriği içinde arama yapma gibi bazı ek özellikler barındırması sayesinde Windows’un kendi arama aracından daha etkili bir hale gelebilen FileSeek, onları tüm boyutlandırmaz üzerinde tam bir hakimiyet kurmanıza yardımcı oluyor.

Programın arayüzünün sade ve sadece bir kaç sekmeden oluşması hızlı bir yapıdan oluştuğunu belirtmem gerekiyor. Böylece aramalarda ölçütler ve diğer ince ayrıntılar pek de zorlanmadan hemen temizleniyor, ardından dosya aramaya başlayabilirsiniz. Programın herhangi bir şekilde arkaplanda çalışması sayesinde, özellik hızı üzerinde de olumsuz bir etki bulunmuyor.

Aramalar sırasında bilgisayarın tüm kaynaklarından çok yollu olarak faydalanabilen program, sonunda bir kaç koldan en hızlı şekilde sonuçları önünüze serebiliyor. dosya ve klasörlerindeki Yer alan özel sözcükler, tanımları ve diğer araçlar da aramanıza olanak tanıyan FileSeek, birden fazla bilgisayarda kullanabiliyorsanız cihazlar arasında ayar saklamayı da yaparak tüm ayarlarınızın korunmasına izin veriyor.

Sekmeli kullanıma izin veren FileSeek’te farklı aramalarınızı farklı sekmeler üzerinden gerçekleştirme ve daha sonra sonuçları ayrı ayrı görme özelliği da mevcut. Özellikle gelişmiş ve çok sayıda dosya aramasını kolayca yapmak isteyenlerin göz atmadan geçmelerini düşünüyorum.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Downverter

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478