e
sv

File Splitter and Joiner

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

File Splitter and Joiner

File Splitter and Joiner ile dosyalarınızı farklı parçalara ayırabilir ve birleştirebilirsiniz

File Splitter and Joiner kullanıcılara dosya parçalama ve dosya birleştirme konularında yardımcı olan ücretsiz bir dosya yöneticisidir.

Günlük bilgisayar kullanımımızda dosya paylaşımı yaparken dosya boyutu birçok durumda bize engel olabilmektedir. Bazı dosya paylaşım servislerinin ve e-posta hesaplarının belli bir boyuttaki dosyaları paylaşmaya izin vermesi nedeniyle yüksek boyutlu dosyaları paylaşmamız mümkün olmamakta. Bunun yanında DVD, CD gibi optik medyalara kopyalayacağımız dosyalar da belli bir boyuta sahip olmak zorunda. Eğer dosya bu dosya boyutunu aşıyorsa dosyayı optik medyaya kopyalamamız mümkün olmamakta.

İşte File Splitter and Joiner bize bütün bu soruynlar için çözün üreten bir programdır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yazılım ile dosyaları parçalara ayırma işlemini gerçekleştirebiliyorusunuz ve daha küçük boyutlu dosyalar üretebiliyorsunuz. Sonrasında yine File Splitter and Joiner kullanarak bu dosyaları birleştirebiliyorsunuz.

File Splitter and Joiner pratik kullanım sunan özelliklere de sahip. Program kendisini sağ tıklamayla açılan içerik menüsü ile bütünleştirerek dosya parçalama ve dosya birleştirme kısayollarını bu bölüme ekliyor ve programı açmadan işlem yapmanıza imkan tanıyor. File Splitter and Joiner dosyaların sağlam olup olmadığını da denetleyebilmekte.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

+A Proxy Finder

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478