e
sv

Efficient To-Do List Free

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Efficient To-Do List Free

Efficient To-Do List Free ücretsiz, profesyonel, kolay kullanışlı bir görev yönetimi uygulamasıdır.

Efficient To-Do List Free profesyonel, şık, kullanışlı ve ücretsiz bir görev yönetimi yazılımıdır. Yapmanız gereken işleri not alarak en verimli şekilde tamamlayabilir ve düzenli olarak kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bir işe başlamadan önce Efficient To-Do List Free ile yeni bir görev kaydı oluştururken, yapacağınız işin başlangıç tarihini, bitiş tarihini, öncelik durumunu, ne kadar sıklıkta size hatırlatılması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz. Bu şekilde program size yapmanız gereken işe başladıktan sonra işi tamamlamak için ne kadar zamanınız kaldığını, hangi görevlerin daha öncelikli olarak yapılması gerektiğini belirterek daha organize bir şekilde çalışmanıza yarar sağlayacaktır.

Kendi görev listeniz içerisinde farklı görevlere farklı etiketler atayarak aynı görev gruplarını rahatça gruplayabilir, hangi gün içerisinde hangi görevleri yetiştirmeniz gerektiğini takip edebilir, arama çubuğu sayesinde anahtar kelimelere göre görevlerinizi arayarak çabucak ulaşabilirsiniz.

Efficient To-Do List Free ile tüm yapmanız gereken işleri bir plan doğrultusunda düzenli bir şekilde yaparak hiç aksatmadan zamanında bitirebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

ThinVNC

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478