e
sv

EasyUO

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EasyUO

EasyUO, Ultima Online isimli MMORPG oyununda karakterlerinize kolayca komut adamak, çeşitli yetenek ve karakter komutlarını tek bir tuşa adayarak daha rahat oyun kontrolü sağlamaya yarayan bir oyun aracı.

EasyUO dünyanın hala en çok oynanan online oyunlarından biri olan Ultima Online için kodlanmış bir makro/komut programı olarak oyun içerisinde daha hızlı seviye almanızı ve işinizi daha çabuk halletmenizi sağlayan yararlı bir araç. Özellikle oyuna fazla zaman ayıramayanlar, bir yandan da oyun içerisindeki amaçlarını gerçekleştirmek isteyen oyuncular için EasyUO adeta sağ kol görevi görerek atadığınız komutlar boyunca daha verimli oyun deneyimi sağlıyor.

EasyUO’yu Ultima Online ile birlikte açtığınız takdirde karakteriniz bilgileri az çok programda görünmeye başlayacak. Eğer daha önceden çeşitli MMORPG oyunlarının bot programlarıyla bir geçmişiniz olduysa EasyUO’yu çözmeniz kolaylaşacaktır. Program hem oyunda kullandığınız yetenekler, eşya özellikleri, ata binme vb. aklınıza gelebilecek her komutu tek bir tuşa yerleştirmenize imkan tanıyor, hem de tekrar tek bir tuş sayesinde gideceğiniz yere doğru karakterinizi otomaik olarak yönlendirmeye başlıyor.

Ultima Online’ın yeni sürümüyle uyumlu olması için çıkartılan yeni EasyUO sürümü artık karakterlerinizi daha rhat tanıyacak, program içerisinde bulunan bazı hataların düzelmesini sağlayacak aynı zamanda yine Ultima için daha elverişli bir yardımcı program görevi üstlenecek. Eğer programın komutlarını ayarlamada sıkıntı yaşarsanız internet üzerinde birçok EasyUO rehberi mevcut, çeşitli kaynaklar sizlere yardımcı olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Axence NetTools

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478