e
sv

DVDFab HD Decrypter

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DVDFab HD Şifre Çözücü

DVD ve Blu-ray disklerinizi yedeklemek, kopyalamak ve korumasını kırmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğin için yayından kaldırılmıştır. Alternatif programları bulabileceğiniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

DVDFab HD Şifre Çözücü program bilgisayarınızı kullanarak DVD’leri yazmanızı ve kopyalamanızı sağlayan ücretsiz programlardan bir tanesi ve hem HD-DVD’ler hem de Blu-ray diskler için de destek sağlıyor. Program DVD’lere konulan korumaların hepsini kaldırabiliyor ve Blu-ray için de pek çok korumayı aşabiliyor. Böylece ripleme işlemlerinizi ya da kopyalama işlemlerinizi en kolay yoldan tamamlayabiliyorsunuz.

Programı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz kopyalama işlemlerini dilerseniz bütünleseniz bir diski kopyalayarak, diler de sadece ana bölüm çoğaltarak yapabilirsiniz. Özellikle disklerinin kullanımdan yıprandığını ve arşivlik olarak saklayamadığını düşünenlerin kesinlikle bilgisayarlarına filmlerin atmaları gereken bilinen bir gerçek.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program hem temiz arayüzü hem de kolay kullanım yapısı ile kesinlikle denenmesi gerekenler arasında.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

LogMeIn Free

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478