e
sv

Duplicate Remover Free

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yinelenen Sökücü Ücretsiz

Duplicate Remover Free bilgisayarınızdaki gereksiz dosya konumlarını silmenize yardımcı olan bir programdır.

Yinelenen Sökücü Ücretsiz evlilik çift ​​dosya bulma ve çift ​​dosya silme yardımcı olan bir gereksiz dosya temizleme programıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir gereksiz dosya silme yazılım olan Duplicate Remover Free temel olarak kullanımı gerekmediği halde depolanan ve sabit disk performansınızı düşüren, bilgisayarınızı şişiren dosyaları tespit ediyor ve size listeleyerek bu dosyaları silmenize yardımcı oluyor. Program oldukça sade ve klasik bir görünüme sahip. Gereksiz erişimlerin ve görsel görünümlerin yer almadığı yazılımlar sadece ihtiyaç karşılama amaçlı olarak kullanılır.

Duplicate Remover Free ile çift dosyaları tespit etmek için programı çalıştırıyorsunuz ve ardından ana penceredeki Arama özelliklerini sağ üst köşede yer alan “Ekle” düğmesini tıklıyorsunuz. Bu tuşa tıkladıktan sonra çift dosyaların aranacağı dosyayı belirliyorsunuz. Dosya konumunu belirledikten sonra ana pencerenin alt tarafındaki yer alan “Start” tuşuna basarak tarama işlemini başlatıyorsunuz. Tarama işlemi, üzerinde tarama yaptığınız bölümün boyutuna bağlı olarak kısalıp uzayabilmekte. Bu işlemin genel olarak bilgisayarınızı çok yormadığına dikkatte fayda var.

Duplicate Remover Free ile tarama işlemi bitince tespit edilen çift dosyaları “Arama Sonucu” görüntüleyebilirsiniz. Bu pencere üzerinden silinmesini istediğiniz dosyaları kaydetme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Connectivity Fixer

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478