e
sv

Duplicate Cleaner Free

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Duplicate Cleaner Free

Bilgisayarınızdaki kopya dosyaları bulmak ve bunlar üzerinden işlemler yapabilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Duplicate Cleaner Free uygulaması bilgisayarınızda boşu boşuna yer kaplayan birbirinin aynısı olan dosyaları bularak bunları kolayca temizlemenize yardımcı oluyor. Programın arayüzü herkesin kolayca kullanabileceği şekilde düzenlenmiş durumda ve tarama yapmak istediğiniz klasörleri istediğiniz gibi arama bölümünün içerisinde taşıyabiliyorsunuz.

Kopya dosyaları aratırken isim filtrelerinden tutun da dosya boyutu ve tipine göre filtrelere kadar pek çok farklı tarama gerçekleştirebiliyor ve böylece istediğiniz sonuçlarda bulunan dosyaların temizlenmesini sağlayabiliyorsunuz. Sadece aynı isme değil aynı iç özelliklere sahip olan dosyaları da bulabilmesi sayesinde oldukça işlevsel bir hale gelen program böylece adları birbirinden farklı ancak içeriği tamamen aynı dosyaları temizlemenizi de sağlamayı ihmal etmiyor.

Daha sonra bulunan tüm bu dosyalar üzerinde silme, kopyalama, yeniden adlandırma gibi işlemleri tamamlayabiliyor, bu işlemleri parametrelerle otomatik hale getirebiliyorsunuz. Uygulamanın kurulumunda reklam ek program kurulumları yer aldığı için seçenekleri dikkatli bir şekilde seçmenizi öneriyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Allino Mail Notification

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478