e
sv

Droid4X

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Droid4X

Droid4X erişimi Android oyunlarını ve uygulamalarını çalıştırmanıza imkan veren bir Android emülatörüdür.

Droid4X evlilik Android oyunlarını bilgisayarda oynama favorim Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma imkan veren bir Android emülatörü.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir emülatör Olan Droid4X temel olarak gösterilmesi sanal bir Android tablet sistemi kuruyor ve bu sanal tablet sistemi üzerinde Android uygulamalarını ve oyunlarını çalıştırmanıza imkan veriyor. Droid4X’in avantajı Android uygulama ve oyunlarını daha büyük ekranda çalıştırabilmenizi mümkün kılması. Bu sayede favori oyunlarınızı çok daha göze hoş görünen bir şekilde oynuyorsunuz. Ayrıca Droid4X performans özelliklerinden da çalışma gücünden faydalanıyor. Android cihazlarınızda düşük performanslı ile çalışan oyunlar Droid4X üzerinden çok daha yüksek performansla ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Droid4X, sanal tablet sistemi çalıştırma yazılımı olan Virtualbox tabanlı bir sistem. Bu nedenle sisteminizde Virtualbox yüklü ise Droid4X çalıştırırken problemlerle karşılaşabilmeniz mümkün. Droid4X kurulumunu gerçekleştirmeden önce sisteminizdeki Virtualbox yazılımını kaldırmanız tavsiye edilmektedir. Droid4X’in kurulumunu gerçekleştirdikten sonra kullanıcılar Google Play Store’a bağlanarak diledikleri uygulama ve oyunları indirebiliyorlar. Droid4X bu yönüyle Bluestacks gibi benzer Android emülatörlerinden ayrılarak bir adım önde geçiyor.

Droid4X oyun severlere Android oyunlarını bilgisayarlarında oynamak için yüksek performans ve pratik bir çözüm sunuyor. Yazılım sayesinde gamepad gibi oyun kontrol cihazlarınızı kullanarak Android oyunlarınızı büyük ekran monitör veya televizyonlarınızda oynayabilirsiniz. Ayrıca Droid4X, iOS veya Android telefonlarınızı oyun oynamayı bir oyun kontrolcüsü olarak kullanmak da mümkün kılıyor. Bu iş için Droid4X’in dolaşımlarını iOS veya Android işletima yüklemeniz gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Easy Button & Menu Maker

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478