e
sv

Dr.Fone for Android

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android için Dr.Fone

Dr.Fone for Android programlarını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden tüm önemli parçacıkları kurtarabilirsiniz.

Android için Dr.Fone programı, sahiplerinden da anlayabileceği gibi Android akıllı telefonlarınızı veya tabletlerinizi üzerinde kullanabileceğiniz bir doktor yazılımı olarak muhafaza çıktısını alın. Temel olarak mobil cihazlardaki saklanmaları kolayca kurtarılmaları ve yedeklenmeleri için hazırlanmış olan uygulama, özellikle veri kayıplarını yaşayan ve telefonun açma gruplarındaki zorluklar yaşayan kullanıcıları elinde bulunduruyor.

Bazen Android işletim sistemi fazla kurcaladığımızda, bir daha işletim sisteminin açılmasına neden olan sorunlarla karşılaşmamız mümkün hale geliyor ve bu durumda durumda kalan verileri yeniden elde etmek de standart bir kullanıcı için imkansız oluyor. Dr.Fone for Android sayesinde tüm erişilemeyen bilgilere erişilebiliyor ve onları başka güvenlik bir noktadan uzaklaşmak doğuyor.

Programın kurtarabildiği veri türlerini listelemek gerekirse;

neredeyse bütün Android Marka ve modellerini Üretilen program, desteklemediği modeller için her yeni sürümde yenilikler yaparak cihaz adedini de sürekli olarak arttırıyor. Yedekleme işlemleri sırasında hangi dosyaların ve verilerin yedekleneceğini yahut kurtarılacağını seçebildiğiniz için sadece belli seçeneklere yönelik bir şekilde Dr.Fone for Android’in çalışmasını da sağlayabiliyorsunuz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Download YouTube To MP3

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478