e
sv

DeleteOnClick

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tıklayınca Sil

DeleteOnClick, dosyalarınızı silmenize olanak sağlayan ücretsiz ve basit bir programdır.

Tıklayınca Silbilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan dosyaları ve klasörleri kaldırabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz ve basit bir yazılımdır.

Genellikle Windows’u kapatmak istediğiniz klasörler ve dosyalar, doğrudan geri dönüşüm kutusuna taşınmaktadır. Her ne kadar daha sonra geri döndürme işlemini temizlerseniz de saklamaz ve klasörleriniz bilgisayarınız üzerinden tam anlamıyla silinez. Geri dönüştürme veya geri yükleme işletimi kullanılarak kurtarılabilecek olan bu dosyalar, eğer sizin için önemli olan başka bir kişinin eline geçmesi hiç hoş olmaz.

Bu noktadaki dosyalarınızı ve defterlerinizi tek bir tıklamayla güvenli bir şekilde silmenize olanak sağlayan Tıklayınca Silsizin için önemli olan dosya ve klasörlerin tamamen bilgisayarınız üzerinden silindiğini ve tekrar geri dönüştürülemeyeceğine emin olmanızı sağlar.

Kullanımı oldukça kolay olan programı kurduktan sonra, program otomatik olarak Windows sağ klik menüsüne “Güvenle Sil” butonunu eklenmektedir. Dosyalarınızı geri dönüştürülemeyecek şekilde kilitlemek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken silmek istediğiniz dosya veya klasörler üzerine sağ klik “Güvenli Sil” butonunu kullanarak silme işlemini çalıştırtır

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PeerBlock

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478